مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا؛

سال آینده ۸ هزار دستگاه خودروی فرسوده را جایگزین می نماییم

سال آینده ۸ هزار دستگاه خودروی فرسوده را جایگزین می نماییم نیو باكس: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: سال آینده با جایگزینی هشت هزار دستگاه خودروی فرسوده، سهم خود از نوسازی ناوگان كشنده و باری كشور را افزایش خواهیم داد.


به گزارش نیو باكس به نقل از مهر، محسن قاسمی جهرودی در مراسم تحویل ۲۰۰ دستگاه خودروی تجاری در جهت نوسازی ناوگان فرسوده اظهار نمود: گروه سایپا با مشاركت شركت های سایپادیزل و زامیاد ۲۵ درصد از سهم نوسازی ناوگان كشنده و باری كشور را به خود اختصاص داده و می خواهد سال آینده با جایگزینی هشت هزار دستگاه خودرو در این حوزه، سهم خویش را افزایش دهد. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، اضافه كرد: با برنامه ریزی های وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه فروش شركت سایپادیزل منتفی شده و این شركت همچنان زیرمجموعه گروه سایپا باقی خواهد ماند.
جهرودی خاطرنشان كرد: با عنایت به انتخاب گروه سایپا بعنوان هسته اصلی طرح جایگزینی خودروهای فرسوده تجاری، این گروه اهداف دولت و وزارت صنعت را در زمینه اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری را به دقت اجرا خواهد نمود. ایشان در ادامه به دستاوردهای گروه سایپا در سال ۹۶ اشاره نمود و اظهار داشت: افزایش تولید خودرو به صورت روزانه و هفتگی، شكستن ركورد تولید پنج ساله در دی ماه امسال، توسعه كسب و كار در گروه و بهره برداری از ظرفیت قطعه سازان و پیگیری مذاكره با شركت رنو جهت جایگزینی خودرو پراید همچون دستاوردهای سال جاری است. جهرودی اظهار داشت: تولید خودروی برقی، ارتقای سطح كیفی محصولات، افزایش پاسخ گویی به تعهدات مشتریان و برنامه ریزی برای توسعه تحقیق و توسعه از دیگر دستاوردهای این گروه امسال عنوان شد. مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همینطور وعده داد كه این گروه می خواهد در سال آینده عنوان بزرگ ترین خودروساز خاورمیانه را از آن خود كند. او همینطور اظهار نمود: تحویل ۲۰۰ دستگاه خودرو تجاری به مشتریان در جهت اجرای طرح جایگزینی خودروهای فرسوده سنگین و برپایه برنامه دولت یازدهم و وزارت صنعت، معدن و تجارت است و گروه خودروسازی سایپا بعنوان هسته اصلی اجراكننده این طرح انتخاب شده است.

1396/12/22
22:19:32
5.0 / 5
4843
تگهای خبر: تجارت , توسعه , تولید , دستگاه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه