در بازدید مدیرعامل سایپا از شركت برلیانس تاكید شد؛

گسترش همكاری های سایپا و برلیانس

گسترش همكاری های سایپا و برلیانس نیو باكس: محسن جهرودی باحضور در مجتمع تولید خودروی برلیانس در شهر ینگ یانگ ضمن بازدید از مركز طراحی خودرو و خطوط تولید این شركت، با كیو یو مین رئیس هیأت مدیره و لیو پنچنگ مدیرعامل برلیانس دیدار نمود.به گزارش نیو باكس به نقل از سایپا، در این دیدار دو طرف ضمن ابراز رضایت از فرایند همكاری ها، بر گسترش این همكاری و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های مشترك تاكید كردند.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این دیدار اظهار داشت: برلیانس یك شریك تجاری مناسب برای گروه سایپا است و باتوجه به وجود توانمندی و امكانات مناسب دوطرف، می توان به ارتقای سطح همكاری ها امیدوار بود.
وی اضافه كرد: می توانیم با بهبود شرایط همكاری و تولید محصولات جدید برلیانس در ایران و توجه به داخلی سازی قطعات دارای مزیت تولید با مشاركت قطعه سازان ایرانی یك گام جدید و پایدار با برلیانس برداریم.
در حال حاضر 4 محصول برلیانس در گروه خودروسازی سایپا تولید می گردد و با عنایت به كیفیت مناسب این محصولات با استقبال گسترده مشتریان ایرانی در بازار روبه رو است؛ وجود این ظرفیت و امكان، سبب شده گروه خودروسازی سایپا و برلیانس تمایل جدی برای توسعه این همكاری داشته باشند.
برلیانس بعنوان شریك تجاری مهم برندهای بی ام دبلیو و رنو به حساب می آید و خودروهای خویش را با مشاركت این شركت ها طراحی و تولید می كند، ضمن این كه خودروهای این دو برند هم در كشور چین توسط برلیانس تولید و عرضه می شوند.

1397/01/30
17:02:56
5.0 / 5
4755
تگهای خبر: تولید , محصولات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه