شعب و عاملیت های نگین خودرو، در جمع ۱۰۰ نماینده برتر رنو ۲۰۱۷

شعب و عاملیت های نگین خودرو، در جمع ۱۰۰ نماینده برتر رنو ۲۰۱۷ نیو باكس: DOTY: Dealer Of The Year نام جشنی بزرگ و باشكوه است كه هر ساله توسط كمپانی رنو در پاریس برگزار و طی آن ۱۰۰ نماینده برتر رنو در سراسر دنیا انتخاب و با تشریفات مخصوصی از آنها تقدیر می گردد.به گزارش نیو باكس به نقل از مهر، معیارهای انتخاب و قرارگیری در فهرست ۱۰۰ نفری نمایندگان برتر مشتمل بر: دارا بودن استانداردهای سه گانه فروش، خدمات بعد از فروش و قطعات تحت عنوان ۳S، افزایش حجم فروش به میزان معین در قیاس با سال قبل در كشور، افزایش كیفیت عرضه خدمات با اجرای استانداردهای Care ۲.۰ وكسب نمره حد نصاب در ارزیابی های دوره ای رنو جهانی توسط بازرسان ویژه است.
ایران برای نخستین بار با ۳ نماینده برتر نگین خودرو در این مراسم حضور یافت. آقایان تیموری از اصفهان، جلالی از گرگان و نیكوان از شعبه شیراز بعنوان نمایندگان برتر ایران به این مراسم راه یافتند.

جشن DOTY ۲۰۱۷ ماه گذشته در ۲ روز برگزار شد؛ برنامه روز اول بازدید مدعوین و اعضای خانواده شان از سالن اپرای مشهور پاریس و در روز دوم، بعد از گردش در شهر و قایق سواری در رودخانه سِن، مراسم شام و اهدای جوایز در كاخ ورسای به عنوان سورپرایز ویژه برندگان این دوره از DOTY برگزار گردید.
این مراسم با میزبانی معاون اولCEO رنو - تیری كاسكاس - و حضور افتخاری قهرمان پیشكسوت ۴ دوره از مسابقات فرمول ۱ رنو - آلن پراست – و اهدای جوایز به نمایندگان رنو از سراسر ۵ قاره به پایان رسید.

1397/03/21
19:17:02
5.0 / 5
5159
تگهای خبر: استاندارد , خدمات , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه