نماینده مردم اهواز:

شرط حضور سرمایه گذار خارجی بهبود وضع كسب وكار درخوزستان است

شرط حضور سرمایه گذار خارجی بهبود وضع كسب وكار درخوزستان است نیو باكس: اهواز - یكی از نمایندگان مردم اهواز، حمیدیه، باوی و كارون با اشاره به اینكه بهبود فضای كسب و كار پیش زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی است اظهار داشت: طبق آمار استانداری خوزستان هم اكنون فضای كسب و كار بهبود یافته كه این امر نویدی برای توسعه پروژه های شهری است.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا همایون یوسفی روز شنبه در اولین همایش سرمایه گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری در تالار اجتماعات هتل نیشكر اهواز خطاب به شهرداری اهواز اظهار داشت: پیشنهاد می گردد در جهت جلب اعتماد سرمایه گذاران خارجی از واگذاری پروژه های كوچك شهری آغاز نماییم و سپس به سراغ پروژه های بزرگتر برویم.
وی افزود: كشور ایران یكی از غنی ترین مناطق دنیا به لحاظ وجود منابع طبیعی است و موقعیت
آن به علت منابع عظیم نفت، گاز، مواد معدنی، موقعیت خاص جغرافیایی، دسترسی به آبهای آزاد و همینطور نیروی انسانی در منطقه غرب آسیا بی بدیل است.
یوسفی خاطرنشان كرد: در میان استان های كشور هم خوزستان به علت دارا بودن بیشترین میزان آب، خاك غنی، ذخایر معدنی همجواری با كشورهای خلیج فارس و 600 كیلومتر مرز آبی و خاكی فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاری دارد.
وی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در جهت پشتیبانی از سرمایه گذاری خارجی قوانین حمایتی را تصویب كرده، و جایگاه ویژه ای برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته است.
یوسفی با اشاره به اینكه امیدوارم با تعریف پروژه های مناسب شاهد تحول در شهر باشیم اضافه كرد: كلانشهر اهواز باید در راه توسعه قرار گیرد از این رو همه باید به یكدیگر كمك نماییم.
بنابراین گزارش، اولین همایش سرمایه گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری در تالار اجتماعات هتل نیشكر اهواز با حضور سرمایه گذاران داخلی و سرمایه گذارانی از كشورهای یونان، قرقیزستان، ایتالیا و چین برگزار گردید.
این شركت ها با هدف سرمایه گذاری در حوزه مترو، راه آهن، شهرسازی، مدیریت پسماند، پارك آبی، شهر هوشمند، ساختمان سازی و گردشگری كلانشهر اهواز شركت كرده بودند.
9887/ 6037


1397/04/16
20:59:44
5.0 / 5
4886
تگهای خبر: توسعه , سرمایه , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه