2 شركت آژانس هواپیمایی متخلف در بوشهرشناسایی شد

2 شركت آژانس هواپیمایی متخلف در بوشهرشناسایی شد نیو باكس: بوشهر-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: 2 شركت آژانس هواپیمایی متخلف در زمینه گرانفروشی بلیط چارتری در بوشهر شناسایی شد.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، سید حسین حسینی محمدی روز پنجشنبه در برنامه «مردم پرسشگر و مسئولان پاسخگو» اضافه كرد: این 2 شركت آژانس هواپیمایی مبادرت به فروش بلیط با نرخ بالا می كردند كه با تشكیل پرونده تحت پیگیرد قانونی قرار گرفتند.
وی بیان كرد: ارزش تخلف این 2 شركت آژانس هواپیمایی 1.5 میلیارد ریال گزارش شده كه در این زمینه مراحل قانونی رسیدگی به متخلفان شروع شده است.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) خردادماه امسال در قالب گزارشی اعتراض مسافران بوشهر به تهران و بالعكس نسبت به كاهش پرواز ها و افزایش قیمت بلیت در این مسیر را منعكس و خواهان نظارت و حل این مساله شدند، اما این مشكل همچنان باقی است و در گزارش دیگری سی تیر هم به این مورد پرداخت.
حسینی محمدی در ارتباط با كیفیت نان هم اظهار داشت: كیفیت نان درگذشته در شان و منزلت مردم نبود كه با پیگیری های صورت گرفته علاوه بر بهبودی كیفیت نان در تنوع بخشی به آن هم اقدام های مطلوبی صورت گرفته است.
وی افزود: با هدف ارتقای كیفیت نان، كاهش ضایعات و پخت مناسب اقدام های مهمی انجام شده كه نظارت دقیق بر توزیع آرد و برخورد قاطع با متخلفان همچون آن است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر همینطور با اشاره به ابطال 130 كارت بازرگانی در بوشهر اظهار نمود: سال گذشته 130 كارت بازرگانی در این استان كه صاحبان آنها مرتكب تخلف شده بودند باطل شد.
حسینی محمدی اضافه كرد: در این راستا بتازگی طرح پایش كارت های بازرگانی در استان بوشهر شروع شده است.
وی افزود: دارندگان كارت بازرگانی حق واگذاری آن به غیر جهت استفاده از مزایای آن را ندارند و در صورت مشاهده این گونه تخلف علاوه بر ابطال كارت بازرگانی با افراد متخلف برخورد قانونی می گردد.
حسینی محمدی تصریح كرد: بر مبنای قانون افرادی كه كارت بازرگانی دیگران را خریداری كنند تحت تعقیب و پیگیرد قانونی می گیرند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خوداظهار داشت: با مشاركت بانك ها برای پرداخت تسهیلات بانكی واحدهای صنعتی و تولیدی كه دارای پیشرفت بالای 60 درصد پیشرفت فیزیكی استان بوشهر مورد حمایت ویژه قرار گرفتند.
حسینی محمدی افزود: اكنون بخشی از معادن استان بوشهر راكد هستند دلیل عمده آن كاهش فعالیت عمرانی در استان بوشهر است.
وی اظهار داشت: انتظار می رود با رونق فعالیت در صنعت ساختمان واحدهای معدنی تولید مصالح ساختمانی استان هم فعالیت خویش را از سر بگیرند.
حسینی محمدی تصریح كرد: محصولات بخشی از معادن استان بوشهر در چرخه صادرات قرار دارد كه با زیرساخت های لازم صادرات این معادن به كشورهای مختلف همچون قطر رو به افزایش است.
وی در ادامه با تاكید بر لزوم كنترل قیمت اجناس و برخورد با گران فروشان بیان كرد: بیشترین پرونده های گران فروشی در بوشهر در عرصه میوه و تره بار تشكیل شده است.
حسینی محمدی تصریح كرد: در این ارتباط علاوه بر حضور بازرسان برای بررسی و كنترل قیمت های اجناس دربازار، سامانه 124 به صورت شبانه روز برای ثبت و رسیدگی به شكایات مردمی فعال است.
7212/6045


1397/05/05
15:05:44
5.0 / 5
4598
تگهای خبر: بازرگانی , بانك , تجارت , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه