از سوی رئیس كل گمرك كشور؛

انتصاب معاون امور گمركی وزارت اقتصاد

انتصاب معاون امور گمركی وزارت اقتصاد به گزارش نیو باكس رئیس كل گمرك ایران در حكمی مجتبی پورسیف را به سمت معاون فنی و امور گمركی گمرك ایران منصوب نمود.


به گزارش نیو باكس به نقل از گمرك ایران، مجتبی پورسیف پیش از این مدیر كل حوزه ریاست كل گمرك ایران بود و بعد از انتصاب فرود عسگری به سمت رئیس كل گمرك ایران سرپرستی معاونت فنی و امور گمركی هم به وی محول شد. مجتبی پورسیف معاون فنی و امور گمركی ایران از مدیران باتجربه و فنی گمرك است و سوابق درخشانی در حوزه امور فنی و گمركی داشته است. در كارنامه كاری معاون جدید فنی و امور گمركی گمرك ایران؛ معاون گمرك مهرآباد، مدیر گمرك پیام، مدیر ایر تاكسی، معاون مركز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرك ایران، مدیركل مركز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و همینطور مدیركل حوزه ریاست كل گمرك ایران هم دیده می گردد. علاوه بر موارد یاد شده حضور در كمیسیون های تخصصی و عضویت در هیات رسیدگی به تخلفات از دیگر سوابق كاری معاون جدید فنی و امور گمركی گمرك ایران به حساب می آید.

بنابراین گزارش؛ معاونت فنی و امور گمركی بالاترین پست فنی در حوزه مسائل گمركی و تشریفات مرتبط با ترخیص كالا در مجموعه گمرك ایران به حساب می آید و دفاتر صادرات، واردات، ارزش و تعیین تعرفه از زیرمجموعه های این معاونت در گمرك است.
 

1396/07/30
20:01:05
5.0 / 5
5448
تگهای خبر: اقتصاد , گمرك , واردات , كالا
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه