در قالب اطلاعیه اعلام شد:

توضیحات مركز توسعه تجارت الكترونیكی در مورد فعالیت سكه ثامن

توضیحات مركز توسعه تجارت الكترونیكی در مورد فعالیت سكه ثامن نیو باكس: مركز توسعه تجارت الكترونیكی در مورد فعالیت های كسب و كار اینترنتی تجارت الكترونیك ثامن (سكه ثامن) اطلاعیه داد.


به گزارش نیو باكس به نقل از مهر، مركز توسعه تجارت الكترونیكی اعلام نمود: با عنایت به اخبار انتشار یافته در مورد فعالیت های كسب و كار اینترنتی sekehsamen.com مواردی ذیل را به اطلاع مشتریان این كسب و كار می رساند:
نماد اعتماد الكترونیكی سكه ثامن (sekehsamen.com) به استناد مجوز اتحادیه زرگران شهرستان بناب آذربایجان شرقی به شماره مجوز ۰۴۵۵۴۴۶۵۷۰، تاریخ صدور ۱۳ مردادماه سال ۹۵ و تاریخ انقضاء ۱۳ آذرماه سال ۱۴۰۰، بعد از استعلام اطلاعات هویتی، صلاحیت فردی، تكمیل فرآیند ارزیابی و تایید آن در تاریخ ۷ تیرماه سال ۹۶ برای فروش طلا و جواهر اعطا شد. لازم به ذكر است كه فروش اینترنتی سكه بنا به مصوبه شورای پول و اعتبار غیر مجاز است كه تصویر جواز كسب و تعهدنامه محضری تایید شده وی به پیوست این اطلاعیه عرضه شده است.
لازم به ذكر است این كسب و كار در زمان تمدید اعتبار نماد (مورخ ۴ تیرماه سال ۹۷)، شكایت باز و بدون پاسخ نداشته است. لیكن در زمان تمدید اعتبار و در نظارت های دوره ای در مورد تخلف فروش سكه تذكرات لازم را دریافت كرده و بنا به بررسی انجام شده این سایت در آن مقطع زمانی مبادرت به اصلاح موارد در رابطه با فروش سكه نموده و فعالیت كاری خویش را به فروش طلای آب شده و طلا اصلاح كرده است. ولیكن مجدد در مقطع زمانی پس از آن، از عناوین فروش سكه در سایت خود بهره برده است. بنابراین مطابق با فرآیند رسیدگی به تخلفات، نماد اعتماد این كسب و كار به علت عدم پاسخگویی مناسب، عملكرد ناصحیح و ابطال مجوز فعالیت فیزیكی اتحادیه زرگران تعلیق (۲۵ شهریورماه سال ۹۷) و درخواست لغو درگاه پرداخت بانكی آن انجام شده است.
تمامی هموطنانی كه به نحوی از عملكرد سایت سكه ثامن متضرر شده اند، می توانند شكایت خویش را در مراجع قضایی (دادسرای ناحیه ۳۱ و پلیس فتا) ثبت كنند و مركز توسعه تجارت الكترونیكی به منظور پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان، همكاری و پیگیری لازم را از مراجع قضایی و انتظامی انجام داده و در آینده نتایج مرتبط را به اطلاع می رساند.

1397/07/02
16:13:02
5.0 / 5
4456
تگهای خبر: بانك , تجارت , توسعه , فروش
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه