قاچاق 22 تن گوجه و 2 هزار لیتر سوخت كشف شد

قاچاق 22 تن گوجه و 2 هزار لیتر سوخت كشف شد نیو باكس: تهران- گمرك جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: ماموران گمرك پرویز خان و سوداگر با رصد یك محموله تجاری 22 هزار و 200 كیلوگرم گوجه فرنگی و دو هزار لیتر سوخت قاچاق را كشف كردند.


به گزارش پنشنبه ایرنا از گمرك جمهوری اسلامی ایران، ماموران گمرك پرویزخان با رصد یك محموله تجاری و كنترل و رهگیری اطلاعات محموله از راه سامانه های هوشمند الكترونیكی، به بررسی و ارزیابی محموله اقدام نمودند و سپس بازرسی مشخص شد 22 هزار و 200كیلوگرم گوجه فرنگی بوته ای، به نام گوجه فرنگی گلخانه ای اظهار شده است.
محموله كشف شده، سپس توقیف برای انجام مراحل قضایی به مرجع رسیدگی كننده تحویل گردید.
صادرات گوجه فرنگی از نوع بوته ای یا فضای باز ممنوع و صادرات این كالا از نوع گلخانه ای بلامانع است.

* جلوگیری از خروج ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران گمرك بازرگان
بر اساس این گزارش، ماموران گمرك مرز بازرگان با استفاده از دستگاه ایكس ری متوجه سوخت اضافی در كانتینر كامیون كامل بار صادراتی شدند و از خروج ۲ هزار لیتر مواد سوختی  به وسیله سه دستگاه كامیون تركیه ای جلوگیری كردند.
این كامیون های حامل بار صادراتی به مقصد تركیه بود كه ماموران گمرك توانستند با استفاده از ایكس ری دو هزار لیتر سوخت قاچاق را كشف و ضبط كنند.
اخیرا میزان كشفیات مواد سوختی در گمركات افزایش یافته است و در هفته های اخیر ماموران گمرك بارها از محموله های مختلف مواد سوختی كشف و ضبط كرده اند.
اقتصام *9186 * 3063


1397/08/24
00:08:31
5.0 / 5
5105
تگهای خبر: دستگاه , صادرات , كالا , گمرك
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه