تهیه وسایل مورد نیاز برای بسته بندی

تهیه وسایل مورد نیاز برای بسته بندی نیو باكس: در بسته بندی وسایل دانستن یك سری نكات و داشتن بعضی از لوازم ضروری می باشد كه در این مطلب آن ها را بیان خواهیم كرد.


پس از تهیه لیست، برای بسته بندی و طبقه بندی بهتر وسایل و لوازم منزل، به ابزار و وسایلی نیاز دارید كه اسباب كشی و جمع آوری را برای شما راحت تر كند.
 
برای مثال حتما باید ظروف چینی و كریستالی خود را در جعبه های كارتنی محكم بسته بندی كنید تا حین جابه جایی آسیب نبیند. بنابراین قبل از خروج این وسایل از كابینت ها باید كارتن های مقوایی، طناب های مقاوم و ضخیم برای بسته بندی، نایلون های بادی محافظ، مقداری روزنامه باطله،نوار چسب های پهن و ماژیك هایی برای تفكیك بسته ها از یكدیگر تهیه كنید.
 
معمولا اولین قسمت بسته بندی وسایل منزل مربوط به ظروف شكستنی، اشیای دكوری و لوازمی از این دست می شود.
 
هر قدر وسایل و ظروف شكستنی را با دقت بیشتری بسته بندی كنید، در مقصد با خیال آسوده تری آنها را باز خواهید كرد و سالم خواهید دید. بهتر است لوازم شكستنی را در جعبه اصلی خودشان كه دارای حفاظ هایی است، قرار دهید. اگر این جعبه ها را دور انداخته اید، وسایل شكستنی را در روزنامه یا پارچه یا پلاستیك های حباب دار بپیچید و درون یك كارتن محكم بسته بندی كنید.
 
تفكیك لوازم فضای مختلف منزل از یكدیگر از بسته بندی لوازم قسمت های مختلف منزل در یك جعبه یا به صورت درهم خودداری كنید.
 
وسایل هر اتاق یا هر قسمت منزل مانند حمام و… را در جهبه های جداگانه بسته بندی كنید تا هنگام باز كردن و چیدن هر قسمت از منزل جدید مجبور نشوید تمام جعبه ها را باز و در وسط خانه پراكنده كنید. به این ترتیب، اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن و حمام و دستشویی را به عنوان واحدهایی مجزا در نظر بگیرید.
 
هر روز به سراغ یك اتاق بروید و وسایل آن اتاق را بسته بندی كنید. روی هر جعبه پس از اتمام كار بسته بندی، برچسبی حاوی فهرست وسایل و لوازم داخل آن چسبانده و در صورتی كه اجناس داخل آن شكستنی است با ماژیك قرمز، كلمه شكستنی را بنویسید.
1396/04/26
22:06:16
5.0 / 5
7054
تگهای خبر: بسته بندی , شكستنی , جعبه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه