4هزار و 532 حلقه لاستیك در استان بوشهر توزیع شد

4هزار و 532 حلقه لاستیك در استان بوشهر توزیع شد نیو باكس: رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر اظهار داشت: از شروع طرح تامین لاستیك ناوگان حمل ونقل (14 تیرماه سال جاری) تابحال 4هزارو 532 حلقه لاستیك جذب و با قیمت مصوب دولتی در این استان توزیع شد.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، سید حسین حسینی محمدی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: توزیع لاستیك ها به منظور پشتیبانی از ناوگان حمل و نقل استان برای پیشگیری از بروز اختلال در جابه جایی كالا و مسافر صورت گرفته است.
وی بیان كرد: برنامه ریزی و اولویت بندی تامین و توزیع تایر های مورد نیاز از راه سازمان راهداری و حمل و نقل بار و مسافر صورت می گیرد و لاستیك های توزیع شده در سایز های(24*12)، (22.5*80*315 )، ( 22.5*65*385) بعنوان پر مصرف ترین ها بوده است.
حسینی محمدی افزود: 80 درصد سهمیه جذب شده استان توسط نمایندگی های واحد های تولیدی، شركت های وارد كننده لاستیك خارجی از راه حواله های صادره اداره راهداری و حمل ونقل و مابقی سهمیه توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای خودرو های دورن شهری صورت گرفته است.
وی با اشاره به ساماندهی بعضی از نرخ های حمل و نقل بار و مسافردر استان بوشهر اظهار داشت: تابحال پیگیری های متعددی ازدستگاه های اجرایی بخصوص سازمان حمل و نقل و پایانه ها برای مشكلات صنفی كامیون داران درزمینه تامین لاستیك صورت گرفته كه با مساعدت و جدیت مدیران ارشد استانی سوژه به صورت مستمر در حال پیگیری و هماهنگی است.
حسینی محمدی افزود: كار توزیع لاستیك مورد نیاز رانندگان وسایل نقلیه سنگین، با نرخ مصوب دولتی در استان همچنان ادامه دارد.
6043/7212


1397/09/20
14:19:22
5.0 / 5
4700
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه