آرامش قیمت ها به بازار لوازم خانگی بجنورد برگشت

آرامش قیمت ها به بازار لوازم خانگی بجنورد برگشت به گزارش نیو باكس رئیس اتحادیه لوازم خانگی بجنورد اظهار داشت: كمبود لوازم خانگی در بازار این شهر 210 هزار نفری برطرف شده و خوشبختانه آرامش قیمت ها به این بازار بازگشته است.


حسین اصغرزاده روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: خوشبختانه قیمت لوازم خانگی چهار تا پنج درصد كاهش یافته است و امید می رود آرامش قیمت ها تداوم داشته باشد.
وی اظهار داشت: در هفته های گذشته، با عنایت به گرانی و افزایش قیمت ارز، قیمت لوازم خانگی هم افزایش یافت و البته كالاها هم كم شده بود و گاها اجناس به قدری گران گردید كه مردم توان خرید نداشتند و یا اینكه كالایی برای فروش نبود.
اصغرزاده تصریح كرد: با وجود گرانی ها، بازار این صنف گرفتار ركود است و مردم منتظر كاهش قیمت ها هستند.
وی اضافه كرد: بازار در انتظار ثبات قیمت ها و بهبود شرایط است و برای بهبود شرایط بازار و كمك به خارج شدن از ركود، پیگیری برای پرداخت تسهیلات بانكی در دستور كار قرار گرفت اما با افزایش قیمت ها و گرانی ها، كسی از دریافت تسهیلات استقبال نكرد.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی بجنورد خاطرنشان كرد: تلاش داشتیم تا با همكاری بانك، متقاضیان خرید لوازم خانگی، وام دریافت نمایند و شماری از كسبه هم در این باره وارد عرصه شدند اما افزایش قیمت ها سبب شد تا مردم رغبت برای دریافت وام نداشته باشند.
اتحادیه لوازم خانگی بجنورد 400 عضو را زیر پوشش دارد.
7185/ 6042


1397/09/25
14:41:57
5.0 / 5
4536
تگهای خبر: بازار , بانك , تسهیلات , خرید
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه