افزایش كرایه حمل آرد در سمنان در قیمت نان تاثیری ندارد

افزایش كرایه حمل آرد در سمنان در قیمت نان تاثیری ندارد نیو باكس: مدیرعامل شركت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان اظهار داشت: افزایش نرخ كرایه حمل آرد در قیمت تمام شده نان برای مصرف كننده بی تاثیر است.


محمد باقر منوچهری روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: نرخ كرایه حمل آرد از سال 93 تابحال در استان سمنان تغییری نداشته واین نرخ با عنایت به افزایش قیمت قطعات خودرو و مشكلات معیشتی كارگران فعال در این بخش افزایش یافته است.
وی اشاره كرد: افزایش 20 درصدی نرخ كرایه حمل آرد در استان سمنان معقول است و این افزایش قیمت تاثیری در قیمت نان نخواهد داشت.
مدیرعامل شركت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان افزود: اگر با نرخ جدید آرد در نانوایی ها توزیع شود به ازای هشت كیسه تنها 16 هزار ریال افزایش پرداختی نانوایی ها به كارگران حمل آرد خواهد بود و این رقم اندك تاثیری در قیمت تمام شده تولید نان ندارد.
وی افزود: نانوایی ها خواهان افزایش 10 درصدی قیمت نرخ حمل آرد در استان سمنان هستند اما با عنایت به شرایط اقتصادی كشور افزایش نرخ 20 درصدی در این بخش منصفانه است.
منوچهری افزود: در ارتباط با افزایش 20 درصدی نرخ حمل آرد با اداره كل هماهنگی امور اقتصادی استانداری نشست های تخصصی متعددی برگزار گردید كه امیدواریم در آینده نزدیك به نتیجه برسیم.
مدیرعامل شركت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان اظهار داشت: بیشتر از 100 نفر در استان در بخش حمل و توزیع آرد اشتغال دارند كه افزایش نرخ كرایه حمل به معیشت این افراد كمك شایانی می كند.
به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، در استان سمنان حدود 700 واحد نانوایی فعالیت می نمایند كه از این تعداد 545 واحد یارانه پز و بقیه آزادپز هستند.
7339/6103


1397/10/02
16:06:49
5.0 / 5
4313
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه