بانك مركزی اعلام كرد؛

گشایش چند كانال بانكی برای تامین و انتقال ارز با برخی كشورها

گشایش چند كانال بانكی برای تامین و انتقال ارز با برخی كشورها به گزارش نیو باكس بانك مركزی اعلام نمود كه چند كانال بانكی برای تامین و انتقال ارز با برخی كشورها عملیاتی شده و بر این اساس، تسریع در تخصیص و تامین ارز، سرعت گرفته است.


به گزارش نیو باكس به نقل از بانك مركزی، طی دو روز گذشته تامین ارز واردات در بازار نیما از محل عرضه ارز صادر كنندگان و هم عرضه ارز توسط بانك مركزی روند افزایشی و رو به رشد به خود گرفته است؛ به نحوی كه چند كانال بانكی برای تامین و انتقال ارز با برخی كشورها عملیاتی شده است و بر این اساس بانك مركزی نسبت به تسریع در تخصیص و تامین ارز اقدام نموده است.
در همین زمینه، بانك های كشور موظفند به منظور پاسخگویی و سرعت بیشتر تامین ارز، ثبت سفارش های صورت گرفته برای مشتریان خود و هم خرید ارز مورد نیاز صرافیها با استفاده از بخش بین الملل خود با اداره بین الملل بانك مركزی هماهنگی لازم را بعمل آورند.
همچنین حسب اطلاعات ثبت شده در سامانه سنا، میزان عرضه ارز صادراتی و هم خرید و فروش صرافی ها طی روزهای اخیر روند افزایشی داشته است و به نظر می آید در سه ماهه آخر سال میزان عرضه ارز در این بازار روند افزایشی خویش را ادامه دهد.

1397/10/17
14:21:49
5.0 / 5
4631
تگهای خبر: بازار , بانك , خرید , صادرات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه