اتمام حجت وزیر صنعت با خودروسازان

اتمام حجت وزیر صنعت با خودروسازان نیو باكس: وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ضرورت عمل به تعهدات پیش فروش خودرو با دو خودروساز بزرگ كشور اتمام حجت كرد و از آنان خواست به گونه ای عمل كنند كه رضایت مردم جلب شود.


به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در جلسه ای كه با حضور مدیران عامل سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان و تولیدكنندگان، ایران خودرو و سایپا برگزار شد، بر لزوم احقاق حقوق مردم در فروش خودرو اصرار كرد و اضافه كرد: سازمان حمایت و خودروسازان برمبنای مصوبات قانونی باید به گونه ای عمل كنند كه رضایت مردم در پیش فروش خودروها جلب شود.
وی اضافه كرد: هیچ گونه مماشاتی از سازمان حمایت در مقابل احقاق حقوق مردم مورد قبول نیست و باید به صورت روزمره دستورات صادر شده را پیگیری كند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: اطلاع رسانی از نحوه واگذاری و اطمینان بخشیدن به مردم نسبت به احقاق حقشان موضوعی است كه هم خودروسازان و هم سازمان حمایت باید به صورت جدی در آن اهتمام كنند.
به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، هفته گذشته ایران خودرو و سایپا بعنوان خودروسازان اصلی كشور قیمت نهایی تولیدات خودرا طبق مجوز ستاد تنظیم بازار اعلام كردند؛ مقرر است خودروهایی كه از اول شهریور تا اختتام دی ماه ثبت نام شده اند، با اضافه شدن 30 درصد به قیمت های مصوب قبلی تحویل مشتریان شوند و برای سایر ثبت نام كنندگان از دی ماه به بعد باز برپایه «پنج درصد زیر نرخ بازار» قیمت می خورد.
اقتصام**2078**2025


1397/10/29
15:34:19
5.0 / 5
4615
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه