گردنگیر خودروسازان برای اختصاص قسمتی از تولیدات خود به تاكسیرانی

گردنگیر خودروسازان برای اختصاص قسمتی از تولیدات خود به تاكسیرانی نیو باكس: مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اظهار داشت: در جلسات كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا مقرر شد با مدیریت وزارت صمت، خودروسازان سهمیه ای برای تاكسیرانی در نظر بگیرند.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به این سوال كه آیا تغییری در روند نوسازی تاكسی های فرسوده اتفاق افتاده است، اظهار داشت: فرآیند نوسازی تاكسی های فرسوده همچنان ثابت و نزدیك توقف است. اما در جلسات كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا كه با حضور وزارت صنعت برگزار شد، مقرر شد كه با مدیریت وزارتخانه مذكور خودروسازان سهمیه ای برای تاكسیرانی در نظر بگیرند.
وی افزود: در صورت تحقق این وعده خودروسازان مكلفند در سال آینده قسمتی از تولیدات خودرا به تاكسیرانی اختصاص دهند.
به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا چندی قبل مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های كشور گفته بود كه وزرات صنعت بایستی در سوژه نوسازی تاكسی های فرسوده دخالت و برای حل این مشكل چاره جویی كند. در حقیقت بایستی قسمتی از تولیدات شركت های خودروساز به حوزه تاكسیرانی اختصاص پیدا كند.
این مقام مسئول همین طور گفته بود كه خودروساز، تاكسیرانی را مشتری با گارانتی می داند و اگر تلاطمی در بازار رخ دهد نخستین حوزه ای كه از فهرست آنان برای تخصیص خودرو حذف می شود تاكسیرانی است و اگر طرح نوسازی ناوگان فرسوده تاكسیرانی دوباره به جریان نیفتد تا آخر سال ۱۴۰۰ تقریباً حوزه تاكسیرانی گرفتار انباشت فرسودگی می شود و به صورتی ۷۰ درصد ناوگان فرسوده خواهند شد.1397/11/26
22:23:14
5.0 / 5
4642
تگهای خبر: بازار , تولید , شركت , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه