برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد

برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد به گزارش نیو باكس رایزن بازرگانی ایران در عراق از برگزاری نمایشگاه اختصاصی تجاری و صنعتی كشورمان در بغداد از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه سالجاری اطلاع داد.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، ناصر بهزاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این نماشگاه با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همكاری سفارت جمهوری اسلامی، توسط بخش خصوصی در محل مركز نمایشگاههای بین المللی بغداد برگزار می شود.
وی اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندیهای تجاری و صنعتی ایران است و پیش بینی می گردد ۱۰۰ شركت صنعتی تجاری و مهندسی در فضای بیش از ۱۰۰۰ مترمربع نسبت به معرفی وبازاریابی محصولات و خدمات خود اقدام نمایند.
وی افزود زمینه های مشاركت شركتهای برتر ایرانی در بخش
های مختلف صنعتی عراق در قالب سه پروژه با ده عنوان تعریف شده است و این امكان را به شركت های ایرانی می دهد كه با شناخت دقیق تری بتوانند در حوزه های سرمایه گذاری جدید در عراق وارد شوند.
وی در مورد این سه پروژه اظهار داشت: كلیه زیرشاخه های صنعت ساختمانی تحت عنوان 'پروبیلد ایران'، زیرشاخه های صنایع غذایی تحت عنوان 'پروفود ایران' و سایر گروههای صنعتی شامل گروههای وابسته به صنعت خودرو، آب، برق، خدمات فنی و مهندسی، پلاستیك، تجهیزات پزشكی، چاپ و بسته بندی و.. تحت عنوان پروژه سوم تعریف شده است.
وی برگزاری نشست ها و مذاكرات تجاری و صنعتی میان فعالان ایرانی و عراقی را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در قالب این نمایشگاه عنوان نمود.
بهزاد تصریح كرد توسعه بازار عراق در شرایط ورود این كشور به مرحله بازسازی بعد از آخر جنگ با داعش و آزادسازی مناطق اشغال شده، فرصت مناسبی برای حضور شركتهای ایرانی جهت اجرا پروژه های مهم و تامین و صدور كالاست.

 

1396/10/15
22:58:35
5.0 / 5
5173
تگهای خبر: بازار , توسعه , خدمات , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه