از سوی ستاد تنظیم بازار؛

سقف قیمت گوشت مرغ 12 هزار و 900 تومان تعیین شد

سقف قیمت گوشت مرغ 12 هزار و 900 تومان تعیین شد نیو باكس: مدیر كل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: ستاد تنظیم بازار سقف قیمت مرغ برای مصرف كنندگان را 12 هزار و 900 تومان مشخص كرد.به گزارش نیو باكس به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا كلامی گفت: به دنبال ارائه پیشنهادی از طرف وزارت جهاد كشاورزی و بعد از بررسی های انجام گرفته توسط سازمان پشتیبانی از تولید كنندگان و مصرف كنندگان، ستاد تنظیم بازار سقف قیمت مصرف كننده مرغ را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین كرد.
وی اشاره كرد: این اقدام در امتداد پشتیبانی از تولید حداكثری مرغ و همین طور حقوق مصرف كنندگان و در جهت ایجاد شفافیت در بازار این كالا انجام گرفته است.
مدیر كل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عرضه مرغ با قیمتی بیشتر از این رقم در بعضی مناطق افزود: هر گونه تخطی از قیمت فوق از طرف دستگاه های مسؤول مورد اقدام قانونی جدی قرار خواهد گرفت.
كلامی اظهار داشت: تولید كنندگان مكلف شدند نسبت به درج قیمت مصرف كننده بر بسته بندی كالاها و نصب اتیكت و بنر در محل عرضه اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینكه اطلاع رسانی در مورد قیمت ها از ملزومات تدوین شده در این حوزه می باشد، بیان كرد: همه حلقه های زنجیره تولید مرغ نیز مكلف هستند نسبت به صدور فاكتور رسمی اقدام نمایند و در این راستا با همكاری دادستانی های كل كشور، دستگاه های نظارتی همچون سازمان پشتیبانی از مصرف كنندگان و تولید كنندگان، سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها و سازمان جهاد كشاورزی استان ها، بازرسی اتاق اصناف و اتحادیه ها، عهده دار مسؤولیت نظارت بر اجرای این مهم هستند.


منبع:

1398/04/28
11:34:55
5.0 / 5
4708
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه