ارتقای كیفیت محصولات داخلی كلید ورود به بازارهای جهانی

ارتقای كیفیت محصولات داخلی كلید ورود به بازارهای جهانی به گزارش نیو باكس مدیركل استاندارد استان زنجان اظهار داشت: ارتقای كیفیت فرآورده های تولید داخل یكی راه های ورود به بازارهای جهانی است.


داوود كارگرزاده در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: هم اكنون تعداد 366 نفر مدیر كنترل كیفیت و مسئول فنی در صنایع مختلف، مشغول فعالیت در واحدهای تولیدی تحت پوشش این استان هستند و از آغاز سال جاری تاكنون، 322 نفر از مدیران كنترل كیفیت و مسؤلان فنی صنایع استان 2108 نفرساعت دوره آموزشی لازم را طی كرده و موفق به دریافت گواهی معتبر آموزشی شده اند.
این مسئول با اشاره به نامگذاری امسال، تحت عنوان سال "رونق تولید" توسط مقام معظم رهبری، افزود: مدیران كنترل كیفیت و مسولان فنی صنایع استان، باید با آموزش های لازم و بهره گیری از تجارب و تخصص های خود فرایند تولید را به دقت كنترل و نظارت كنند كه بالتبع افزایش كیفیت و رعایت دقیق استانداردها، منجر به رونق تولید شده و ارتقای كیفیت فرآورده های تولید داخل یكی راه های ورود به بازارهای جهانی خواهد بود.
وی با اشاره به اجبار مدیران كنترل كیفی به گذراندن دوره های آموزشی، اضافه كرد: مدیران كنترل كیفیت واحدهای تحت پوشش استان باید سالانه 16 ساعت دوره آموزشی را سپری كنند كه یكی از الزامات صدور و تمدید پروانه تایید صلاحیت آنان، منوط به گذراندن دوره های آموزشی است.
مدیركل استاندارد استان زنجان تصریح كرد: در بحث كنترل كیفیت، نیازمند بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی دارای تخصص و مجرب در واحد كنترل كیفیت هستیم، نقش آنان در افزایش و ارتقای كیفیت و مرغوبیت كالاهای تولید داخلی و همینطور رونق تولید، بسیار محسوس بوده و در شرایط كنونی باید به این مساله بیشتر از پیش توجه گردد.1398/07/16
15:28:08
5.0 / 5
4363
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه