نمایشگاهی برای پشتیبانی از محصولات دانش بنیان حوزه دفاعی و امنیتی

نمایشگاهی برای پشتیبانی از محصولات دانش بنیان حوزه دفاعی و امنیتی به گزارش نیو باكس پشتیبانی از شركت های دانش بنیان فعال در حوزه دفاعی یكی از اولویت های مهم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. در این راستا شركت های استارتاپی، خلاق و دانشگاه بنیان شركت كننده در ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، برابر قانون از حمایت های این معاونت برخوردار می شوند.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، این نمایشگاه كه از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه جاری برگزار می شود، حوزه های مختلف دفاعی همچون سایبری، زیستی، شیمیایی و دفاع پرتویی را شامل می شود.
ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، هدف شناسایی و همراهی با شركت های دانش بنیان و فناورانه در حوزه های دفاع سایبری، دفاع زیستی، دفاع شیمیایی و دفاع پرتویی را دنبال می كند.
با عنایت به تجربیات پنج دوره برگزاری این نمایشگاه، اهداف متنوعی برای دوره جدید تعیین شده است. معرفی محصولات بومی و دانش بنیان در حوزه های مختلف دفاعی همچون اهداف این دوره از نمایشگاه به حساب می آید.
همینطور سازمان ها و ارگان های مختلفی كه از محصولات دفاعی مختلف استفاده می نمایند، با ابزارهای مختلف تشویق می شوند كه به جای محصولات خارجی از نمونه های مشابه «ایران ساخت» استفاده كنند.
این نمایشگاه فرصتی است كه مدیران و كارشناسان زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم كشور و دستگاه های اجرایی و عمومی با توانمندی ها و محصولات شركت ها و تولیدكنندگان محصولات بومی پدافند غیرعامل و هم استارتاپ های این حوزه آشنا گردند.
همینطور با تعامل انجام گرفته، میان ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان پدافند غیرعامل، به ازای هر شركت استارتاپی، خلاق و دانش بنیان فضایی بین ۶ تا ۱۲ مترمربع به صورت مجانی اختصاص می یابد.1398/08/13
18:33:19
5.0 / 5
4461
تگهای خبر: ابزار , اقتصاد , توسعه , تولید
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه