دبیركل جامعه اصناف و بازاریان در گزارش نیو باكس:

حساب اغتشاشگران را از مردم معترض جدا و با آنها برخورد كنید

حساب اغتشاشگران را از مردم معترض جدا و با آنها برخورد كنید به گزارش نیو باكس دبیركل جامعه اصناف و بازاریان با اشاره به اینكه بازار بزرگ تهران امروز باز است، اظهار داشت: نیروهای نظامی و انتظامی باید حساب اغتشاشگران را از مردم متعرض جدا كرده و با اغتشاشگران برخورد جدی كنند.احمد كریمی اصفهانی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاكید بر اینكه یكی از مؤلفه های مؤثر بازار، تأمین امنیت است، اظهار داشت: همچون پیش شرط های تداوم كار بازار، تأمین امنیت آن است و هر زمانی كه امنیت به مخاطره بیفتد، بازاریان عكس العمل نشان خواهند داد.
دبیر كل جامعه اصناف و بازاریان اضافه كرد: در بازار افرادی حضور دارند كه طی ۳۰ تا ۴۰ سال قبل بسیار هوشیار بوده و در همراهی با نظام و ولایت فقیه تلاش نموده اند همیشه در صحنه باشند.
وی اشاره كرد: در این میان این افراد با تجارب انباشته ای كه دارند دشمن را به خوبی رصد كرده و متوجه هستند كه شلوغی ها و تخریب های اخیر تنها از طرف افراد خاص دشمن صورت گرفته است.
كریمی اصفهانی با اشاره به اینكه در هر نظامی ممكنست تصمیماتی اتخاذ شود كه با طبع مردم جامعه همخوانی نداشته باشد، اشاره كرد: مخالفت مردم با برخی تصمیمات معنای تخریب نظام را ندارد اما به هر حال مراكزی برای طرح نظرات وجود دارند كه به صورت قانونی می توان نقطه نظرات را مطرح و چالش ها را برطرف نمود.
وی تاكید كرد: بازار به خوبی دشمن را می شناسد و در چهل سال اخیر متوجه شده كه اقدامات دشمن در جهت خیر و صلاح مردم نیست، بدین سبب اینكه ضدانقلاب و برخی منافقان داخلی به اعتراضات دامن می زنند نكته ای است كه همه باید در مقابل آن هوشیار باشیم.
كریمی اصفهانی اظهار داشت: چنانچه امنیت بازار تأمین شود، هیچ مشكلی در ادامه كار بازاریان وجود ندارد و روز گذشته نیز به سبب تأمین امنیت قسمتی از بازار تعطیل شده بود و این به معنای مخالفت با نظام نیست.
دبیركل جامعه اصناف و بازاریان اشاره كرد: امروز شرایط به حالت عادی بازگشته و از بامداد امروز بازار به صورت كامل باز است كه امید می رود با حفاظت و تأمین امنیت از طرف پلیس بتوان این مسیر را به خوبی ادامه داد.
وی اظهار داشت: اصناف و بازاریان همچنان در كنار نظام و دولت هستند و اگر هم اعتراضی به برخی تصمیمات دولتی دارند، آنرا به طرق قانونی پیگیری می نمایند.
وی اشاره كرد: باید حساب مردمی كه به تصمیم دولت اعتراض دارند را با عده ای اشوبگر كه فضا را برای ضربه زدن به كشور مناسب دیده اند، جدا كرد و انتظار داریم نیروهای انتظامی با آشوبگران برخورد كنند؛ چونكه آشوبگران در حال ضربه زدن به اموال مردم هستند و فعالیت روزانه كسبه و اصناف را مختل كرده اند.

1398/08/28
08:44:20
5.0 / 5
4349
تگهای خبر: بازار
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه