در ۳۰ آذرماه؛

ركورد تولید در شركت زامیاد شكسته شد

ركورد تولید در شركت زامیاد شكسته شد نیو باكس: تیراژ تولید شركت زامیاد از شركت های گروه خودروسازی سایپا در بامداد آخرین روز پائیز از عدد 24هزار و 175دستگاه گذشت كه این عدد، كل تیراژ تولید زامیاد در سال 97 بوده است.


به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، سیاست های راهبردی مدیران ارشد گروه سایپا، برنامه ریزی، تامین بموقع قطعات، استفاده مناسب از ظرفیت های تولید و پشتیبانی بموقع موجب شد شركت زامیاد بتواند ضمن تحقق رونق تولید، در ایام پایانی آذرماه سال جاری، از ركورد تولید سال ۹۷ عبور كند.
براساس این گزارش، زامیاد بعنوان شركتی تولید محور، با اجرای برنامه هایی منطبق بر قوانین استاندارد آلایندگی و با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه های مختلف اجرائی، توانسته با تاكید بر پویش بومی سازی قطعات در سطح گروه خودروسازی سایپا، میزان تولید خودرا افزایش دهد.
از سوی دیگر زامیاد با تدبیر مدیران و تلاش پرسنل خود در بخش های مختلف سازمانی، برنامه ریزی مشخصی برای افزایش تولید و ارتقاء كیفی انواع محصولات سبك و سنگین خود در نظر گرفته و هدفگذاری كرده است تا آخر سال جاری، ركورد تولید ۸ سال اخیر را نیز بشكند.
دستیابی به تیراژ تولید روزانه ۲۰۰ دستگاه در روز تا آخر سال جاری همزمان با ارتقاء كیفی انواع محصولات، قسمتی از برنامه ریزی كوتاه مدتی است كه در عرصه تولید شركت زامیاد عملیاتی شده است.
گفتنی است، شركت زامیاد با بیشتر از ۵۰ سال تجربه در زمینه تولید انواع خودرو های تجاری سبك و سنگین بعنوان برندی شناخته شده در كشور توانسته است در سال های اخیر نقش مهمی در اقتصاد پایدار و شكوفایی صنعت خودرو كشور ایفا كند.

1398/10/02
20:14:51
5.0 / 5
4433
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه