مدلهای پرفروش پورشه در آمریكا

مدلهای پرفروش پورشه در آمریكا نیو باكس: مشتریان آمریكایی در سال 2019 تمایل بیشتری به خریداری پورشه كاین و تایكان از خود نشان داده اند.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، پورشه كه یكی از برندهای لوكس و محبوب خودروسازی در جهان شمرده می شود، یكی از زیرمجموعه های اصلی شركت مادر فولكس واگن آلمان است كه با عرضه محصولات و مدلهای جدید و لوكس اهتمام داردنظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان و علاقمندانش را به خود جلب نماید و بدین ترتیب در خیلی از بازارهای جهانی در مناطق و قاره های مختلفی كه طرفداران خودرو های لوكس و اسپرت بیشتری دارد، سهم قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.
برمبنای تازه ترین آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت best-selling-cars، میزان فروش مدل و خودرو های مختلف توسعه داده شده توسط پورشه در سال ۲۰۱۹ میلادی در بازار ایالات متحده آمریكا كه یكی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای فروش خودرو در جهان محسوب می شود، انتشار یافته كه به شرح زیر است:


طبق جدول بالا، این برند لوكس آلمانی موفق شده است در سال ۲۰۱۹ میلادی در مجموع ۶۱ هزار و ۵۶۸ دستگاه خودرو از مدلهای مختلف روانه بازار ایالات متحده كند این در حالیست كه این رقم در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۵۷ هزار و ۲۰۲ دستگاه بود.
همچون مدل خودرو های فروخته شده در بازار ایالات متحده آمریكا می توان به پورشه ۹۱۱، پورشه ۷۱۸ باكستر، پورشه كاین، پورشه پانامرا، پورشه تایكان و پورشه ماكان اشاره نمود.
برمبنای اطلاعات مندرج در این جدول، بنظر می رسد كه مشتریان آمریكایی در سال قبل علاقه و تمایل بیشتری برای خریداری برخی مدلها نظیر پورشه كاین و تایكان نسبت به سال پیش از آن داشته اند. در صورتیكه برخی دیگر از مدلها نظیر پورشه ماكان، پانامرا، ۹۱۱ و ۷۱۸ باكستر در سال ۲۰۱۹ با افت میزان فروش در این بازار نسبت به سال ۲۰۱۸ مواجه گشته اند.
پورشه كاین و تایكان كه جزو مدلهای پرفروش این برند لوكس آلمانی در امریكا هستند، در سال ۲۰۱۹ به ترتیب ۱۹ هزار و یك دستگاه و ۱۳۰ دستگاه فروخته اند این در حالیست كه كاین در سال ۲۰۱۸، ۱۰ هزار و ۷۳۳ دستگاه فروخته بود.
منبع:

1398/10/15
13:22:32
5.0 / 5
4325
تگهای خبر: بازار , توسعه , خرید , دستگاه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه