معاون سازمان امور مالیاتی خبر داد

مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده آخر اردیبهشت

مهلت ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده آخر اردیبهشت به گزارش نیو باكس معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی كشور از تمدید مجدد مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان ۱۳۹۸ تا آخر اردیبهشت ماه اطلاع داد.به گزارش نیو باكس به نقل از سازمان امور مالیاتی، محمد مسیحی روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه، با اشاره به شیوع بیماری كرونا در كشور و نتایج اقتصادی ناشی از آن، تصریح كرد: با عنایت به درخواست های مكرر فعالان اقتصادی به جهت شرایط حادث شده ناشی از شیوع كرونا، مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم (زمستان ۱۳۹۸)، تا آخر روز چهارشنبه مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ تمدید می شود.
وی تصریح كرد: بر این اساس، امكان برخورداری صد درصد بخشودگی جریمه عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر و همینطور جریمه تأخیر در مدت یاد شده در صورت درخواست كتبی برای مودیان فراهم است.
گفتنی است، پیش از این هم مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان ۱۳۹۸ تا آخر فروردین ماه تمدید شده بود، كه با عنایت به تداوم شرایط خاص ناشی از ویروس كرونا در كشور، این مهلت تا آخر اردیبهشت‎ماه افزایش پیدا كرد.
مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده، به منظور عرضه اظهارنامه مالیاتی خود باید به سایت عملیات الكترونیك مالیات بر ارزش افزوده به آدرس WWW.EVAT.IR رجوع كنند.

1399/01/27
23:16:36
5.0 / 5
3411
تگهای خبر: اقتصاد , سازمان , سایت , مالیات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه