ایران دومین صادركننده محصولات شوینده در منطقه

ایران دومین صادركننده محصولات شوینده در منطقه به گزارش نیو باكس دبیر انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران با اعلان اینكه تولید محصولات سلولزی از مصرف آن بیشتر است، اظهار داشت: ایران پس از تركیه بیشترین تولید و صادرات محصولات شوینده در منطقه را به خود مختص كرده است.


عبدالرضا مظفری در گفت و گو با ایسنا، صادرات سالانه محصولات شوینده را معادل ۱۸۰ تا ۲۲۰ میلیون دلار عنوان نمود و اظهار داشت: ایران به لحاظ توان تولید و صادرات در میان كشورهای منطقه پس از تركیه رتبه دوم را دارد.
او همینطور در پاسخ به اینكه مصرف محصولات شوینده و بهداشتی پس از شیوع ویروس كرونا چقدر افزایش داشته است، اظهار نمود: هنوز آمارها جمع آوری نشده و عدد دقیقی از میزان افزایش مصرف و تولید این محصولات در دسترس نیست، اما مصرف مایع دست شویی و صابون در میان محصولات شوینده بیشترین افزایش را داشته است.
دبیر انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران با اعلان اینكه در زمینه محصولات شوینده هیچ كمبودی در بازار وجود ندارد، اظهار داشت كه هم اكنون میزان تولید از مصرف بیشتر است.
مظفری در آخر اشاره كرد كه قیمت محصولات سلولزی افزایش قیمت نداشته و تا زمان مشخص شدن نرخ دستمزد و سایر مولفه های موثر بر قیمت هم افزایش نخواهد یافت.
منبع:

1399/02/04
13:58:25
5.0 / 5
3260
تگهای خبر: بازار , تولید , صادرات , قیمت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه