با امضای یك تفاهم نامه سه جانبه كلید خورد

سرمایه گذاری صد میلیارد تومانی ایمیدرو در حوزه معدن

سرمایه گذاری صد میلیارد تومانی ایمیدرو در حوزه معدن به گزارش نیو باكس تفاهمنامه سه جانبه ای بین سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو )، معاونت معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت و همینطور سازمان زمین شناسی و اكتشافات معدنی امضا و مبادله شد.به گزارش نیو باکس به نقل از ایمیدرو، این سند بین خداداد غریب پور رئیس هیأت عامل ایمیدرو، داریوش اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت و علی رضا شهیدی رئیس سازمان زمین شناسی کشور امضا شده است.
تفاهمنامه فوق در امتداد ماده ۵ قانون معادن و بمنظور «توسعه همکاری در زمینه اکتشاف، استخراج و فراوری مواد معدنی، بهره گیری از ظرفیت ها، تجارب و توانایی های هر بخش، هم افزایی و توسعه توان ملی در ایجاد ثروت در حوزه معدن امضا شده بطوریکه زمینه سازی جلب مشارکت بیشتر بخش های خصوصی و تعاونی کشور در امور معدن را فراهم آورد.
این سند به مدت سه سال و در امتداد تسریع در انجام کارهای اکتشافی کشور و نظر به اهمیت امر اکتشاف در توسعه پایدار کشور و ضرورت توسعه همکاریهای بین بخشی مبادله شده است. موضوع تفاهم نامه عبارت است از انجام همکاری برمبنای موضوع مشخص و مجزا به تفکیک هر پروژه و با سرفصل و شرح خدمات مشخص در چارچوب توافقنامه و یا قرارداد اقدام خواهد شد.
مقرر شده هر سه طرف تفاهم نامه کمیته مشترک راهبری تشکیل دهند که وظیفه آن بررسی طرح های پیشنهادی و تهیه و تصویب شرح خدمات است. کمیته مشترک باید بمنظور انجام نظارت بر شرح خدمات فوق ساختار مناسب را طراحی نمایند.
برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی ایمیدرو
طبق این سند ایمیدرو متعهد شد تا سقف اعتبار ۱، ۰۰۰ میلیارد ریال (سالانه) هزینه های انجام شرح خدمات عملیات اکتشافی را برمبنای ضوابط و مقررات تامین کند.

1399/03/10
22:49:15
5.0 / 5
2565
تگهای خبر: تجارت , توسعه , خدمات , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه