قدردانی شركت های نفتكش و كشتیرانی از رهبر انقلاب

قدردانی شركت های نفتكش و كشتیرانی از رهبر انقلاب نیو باكس: شركت های كشتیرانی جمهوری اسلامی و ملی نفتكش طی نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی از پیام ایشان به دریانوردان بعنوان سربازان انقلاب در بخش حمل و نقل دریایی قدردانی كردند.به گزارش نیو باکس به نقل از شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، در نامه‌ی نایب رییس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت آمده است: «پیام پر مهر و روح افزای حضرتعالی به فرزندان خود در ناوگان ملی کشور، باردیگر روشنایی بخش قلوب سربازان انقلاب در بخش حمل و نقل دریایی که همیشه در راه جهاد و فعالیت اقتصادی از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند، گردید.
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در امتداد سیاست های مقتدرانه ایران اسلامی و با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (ع) و سرلوحه قرار دادن کلام حکیمانه تان در خصوص «مقابله با دشمن وحشی از موضع قدرت»، بار دیگر برگ زرینی را در دفتر انقلاب اسلامی به ثبت رسانید و نه فقط تحریم های ظالمانه در بخش حمل و نقل و صادرات مشتقات نفتی را از بین برد بلکه توانست با اقتدار مورد انتظار مقتدای خود، با پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد دریای کارائیب شود تا وعده‌ی نصرت الهی را به منصه‌ی ظهور برساند.
سرمایه های انسانی جوان با روحیه‌ی جهادی در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ضمن سپاسگزاری از مراحم مستطاب عالی و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، همچنان که در هشت سال دفاع مقدس بعنوان خط دوم دفاعی ایفای نقش نموده و در دوران تحریم های ظالمانه استکبار جهانی نیز با اولویت حمل کالاهای اساسی، راهبردی و ضروری مورد نیاز مردم با درنوردیدن پهنه‌ی دریاها و اقیانوس ها در خط اول جهاد اقتصادی قرار گرفته است، پرتوان تر از قبل و با انگیزه مضاعف بر حمّیت خود خواهند افزود.
خادمان مردم در ناوگان تجاری در راه تحقق اهداف و آرمان های بلند حضرتعالی بعنوان سکاندار کشتی انقلاب، در رسیدن به ساحل امن، هماره نیازمند دعای خیرتان می باشند.
قدردانی کارکنان شرکت ملی نفتکش از مقام معظم رهبری
بنابراین گزارش، کارکنان شرکت ملی نفتکش ایران نیز با ارسال نامه ای به رهبر معظم انقلاب از توجه و محبت ایشان به دریانوردان این شرکت بعنوان سربازان عرصه اقتصاد مقاومتی و پرچم داران حرکت جهادی تشکر کردند.
در نامه مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران و کارکنان این شرکت آمده است: «پیام تشکر محبت آمیز، پدرانه و امید بخش حضرتعالی خطاب به کارکنان نفتکش های اعزامی به ونزوئلا که برای حراست از منافع ملی و در امتداد منویات نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه اقتصاد مقاومتی و مبارزه با تحریم های ظالمانه آمریکا، قهرمانانه مبارزه کردند، ما را سرشار از شوق و سپاس کرد».
در ادامه این نامه آمده است: «شرکت ملی نفتکش ایران، چه در زمان جنگ نفتکش ها و چه در تحریم های ظالمانه، همیشه در خط مقدم صادرات نفت و فرآورده های نفتی بوده و همیشه تلاش نموده است وظیفه بزرگی که بر عهده اش گذاشته شده است را به نحو احسن انجام دهد.»
خاطرنشان می شود به دنبال ارسال ۵ فروند نفتکش تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران حامل فرآورده های نفتی در ماه گذشته به ونزوئلا، رهبر معظم انقلاب از دریانوردان تشکر کردند.
از این ۵ نفتکش، سه فروند متعلق به شرکت ملی نفتکش و دو فروند متعلق به گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی بوده است.
متن پیام رهبر معظم انقلاب بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
به همه شما عزیزان، کاپیتان و کارکنان کشتی خداقوت می گویم. کار بزرگی کردید. حرکت شما حرکتی جهادی بود. کشور را سرافراز کردید.
ان شاءالله موفق باشید.
سیدعلی خامنه ای ۹۹/۳/۱۹


منبع:

1399/03/22
13:45:15
5.0 / 5
2773
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه