تذكرات نماینده علی آباد كتول به چهار وزیر كابینه

تذكرات نماینده علی آباد كتول به چهار وزیر كابینه به گزارش نیو باكس نماینده مردم علی آباد كتول در تذكراتی به وزرای كشاورزی، نیرو، كشور و راه و شهرسازی خواهان رسیدگی به مشكلات موجود در حوزه های مرتبط شد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، رحمت الله نوروزی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان نمود: با وجود هزینه بالای بذر، کود، آب و نیروی انسانی در استان گلستان گوجه فرنگی کشت شده اما حالا در دست کشاورزان باقی مانده است. باید به این مورد رسیدگی شود و اعتبار لازم برای خرید گوجه فرنگی از کشاورزان تخصیص داده شود.
ایشان در ادامه در تذکری دیگر به وزیر نیرو بیان نمود: در سال ۹۸ به ۲۱ استان مبلغی بالغ بر ۳۳ هزار میلیارد اعتبار تخصیص داده شد اما در استان گلستان با وجود کمبود برق و آب مبلغی تخصیص داده نشد. باید برای حل مشکل مردم به این مورد رسیدگی شود.
نماینده مردم علی آباد کتول در تذکری دیگر به وزیر کشور بیان نمود: مرز سیاسی استان سمنان و گلستان و همینطور استان گلستان و مازندران باید زودتر تعیین تکلیف شود. همینطور مرز کشاورزی هم بین استان سمنان و شهرستان علی آباد کتول باید مشخص شود.
ایشان در ادامه در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواهان رسیدگی به پروژه راه آهن استان و تخصیص اعتبارات لازم شد.1399/05/12
14:57:48
5.0 / 5
2700
تگهای خبر: خرید , هزینه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه