بهره مندی فناوران در ۴ سطح از خدمات بیمه درمانی

بهره مندی فناوران در ۴ سطح از خدمات بیمه درمانی از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بسته خدمات بیمه درمانی برای شركت های دانش بنیان در 4 دسته در نظر گرفته شده است و متقاضیان تا 15 مهر ماه فرصت دارند تا كاركنان شركت و والدین خودرا برای دریافت بسته حمایتی بیمه ثبت نام كنند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، در امتداد گسترش بیمه در بین فعالان فناور زیست بوم نوآوری کشور شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق می توانند در چهار سطح مختلف از خدمات بیمه شبکه فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند شوند. متقاضیان تا ۱۵ مهر ماه فرصت دارند تا کارکنان شرکت و والدین خودرا برای دریافت بسته حمایتی بیمه ثبت نام کنند.
فعالان زیست بوم اقتصاد دانش بنیان کشور شامل شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور و همین طور شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری می توانند از این بسته خدمتی استفاده کنند.
بر طبق این طرح کارکنان این شرکت ها علاوه بر همسر و فرزندان، می توانند والدین خودرا نیز تا سقف ۷۰ سال بیمه کنند و از خدمات درمانی شامل هزینه های بیمارستانی تخصصی و عمومی، زایمان، درمان نازایی، انواع هزینه های پاراکلینیکی و دندانپزشکی بهره مند شوند. اجرای این طرح، مشکل محدودیت ۵۰ نفر پرسنل برای شرکت های طرف قرارداد را ندارد.
در طرح ویژه این بسته خدمتی مجموع تعهدات برای هزینه های بیمارستانی و جراحی های مهم، در دو سرفصل ۵۰ و ۱۰۰ و در مجموع ۱۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، علاوه بر این خدمات درمانی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخش های مختلف وابسته به این معاونت، خدمات بیمه ای مختلفی را در حوزه هایی مانند بازرگانی و تامین اجتماعی به شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور عرضه می کنند. اخیراً نیز یک شعبه تامین اجتماعی ویژه شرکت های دانش بنیان تاسیس شد. برمبنای قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه ایران نیز، شرکت های دانش بنیان می توانند از برخی بسته های ویژه بیمه ای این شرکت بهره مند شوند.1399/07/01
15:07:12
5.0 / 5
1463
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه