قدردانی ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا از گروه خودروسازی سایپا

قدردانی ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا از گروه خودروسازی سایپا نیو باكس: ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا در نامه ای به مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از این مجموعه به سبب اقدامات موثر در كنترل و پیش گیری از شیوع ویروس كرونا قدردانی كرد.


به گزارش نیو باکس به نقل از مهر به نقل از سایپا، در نامه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به گروه خودروسازی سایپا ضمن تبریک و تشکر برای اقدامات مؤثر سایپا در کنترل و پیش گیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه کارگری، از موفقیت های حاصله در تدوین و انتشار ۷ جلد کتاب در زمینه های مختلف پیشگیری و سبک زندگی در مقابله با کووید ۱۹، تجلیل شد.
در این نامه ابراز امیدواری شده که با ادامه اعمال مدیریت یکپارچه سلامت در مجموعه گروه شرکت های سایپا، برنامه های پیش گیری از بیماریها و ارتقای سلامت در جامعه بزرگ نیروی کار گروه خودروسازی سایپا و خانواده آنها، تثبیت شده و ادامه داشته باشد.
ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تاکید کرده که موفقیت های به دست آمده در سایه بهره گیری از قابلیت های تخصصی بهداشت و ایمنی شرکت های گروه سایپا و نظام سلامت کشور است.
گروه خودروسازی سایپا با اقدامات هدفمند و کنترل های لازم توانست در کنترل ویروس کرونا در این مجموعه به موفقیت های خوبی نائل شود. از طرف دیگر، این گروه خودروسازی با همکاری استادان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی ایران توانست ۷ جلد کتاب در زمینه کنترل کووید ۱۹ را تدوین و منتشر کند. کتاب های تدوین شده می تواند برای صنایع و محیط های کشور الگو قرار گیرد و همین طور این توانایی وجود دارد که دستاوردها بوسیله سازمان بهداشت جهانی در اختیار کشورهای منطقه قرار گیرد.


منبع:

1399/09/11
13:34:36
5.0 / 5
1104
تگهای خبر: بازرگانی , سازمان , شركت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه