رئیس كمیته خودرو مجلس

عرضه خودرو در بورس منتفی نیست

عرضه خودرو در بورس منتفی نیست به گزارش نیو باکس رئیس کمیته خودرو در کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: کلیات طرح عرضه خودرو در بورس در کمیسیون تصویب شده و ما در حال بررسی جزئیات این طرح هستیم و به هیچ وجه از دستور کار خارج نشده است.



روح الله ایزدخواه در گفت و گو با خبرنگار مهر در مورد اظهارات وزیر صمت در خصوص منتفی شدن عرضه خودرو در بورس، گفت: کلیات طرح عرضه خودرو در بورس در کمیسیون تصویب شده و ما در حال بررسی جزئیات این طرح هستیم.
رئیس کمیته خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: آقای رزم حسینی از ابتدا مخالف این طرح بودند و احتمالاً با چند تن از مخالفان طرح عرضه خودرو در بورس در مجلس صحبت کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که این طرح منتفی شده است در صورتیکه این طور نیست و این مساله به هیچ وجه از دستور کار خارج نشده است.
وی افزود: وزیر صمت طرحی را به صورت حضوری برای ما تشریح نمود و آن هم اینکه قیمت گذاری خودرو های کم تیراژ که ۴۵ درصد محصولات خودروسازان را شامل می شود آزاد شود و قیمت گذاری خودرو های پرتیراژ دستوری بماند اما هر سه ماه یک دفعه اصلاحیه بخورد و افزایش یابد.
ایزخواه اظهار داشت: بااینکه این طرح به صورت حضوری برای نمایندگان تشریح شد و لایحه و امثالهم به مجلس ارائه نشده است اما مجلس به هیچ وجه با این برنامه موافق نیست.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد زمان تصویب نهایی طرح عرضه خودرو در بورس، اشاره کرد: هم اکنون در مجلس فصل بودجه است و اگر جزئیات طرح را در کمیسیون نهایی نماییم، امیدواریم که تصویب نهایی این طرح در همین امسال صورت گیرد.


منبع:

1399/10/02
14:00:20
5.0 / 5
1233
تگهای خبر: قیمت , محصولات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه