نرم افزاری برای مصرف بهینه آب در بخش كشاورزی

نرم افزاری برای مصرف بهینه آب در بخش كشاورزی پژوهشگران یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری دانشگاه شهید بهشتی نرم افزاری برای مدیریت بهینه مصرف آب و اراضی کشاورزی طراحی و ارائه کرده اند.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا سیده زهرا درواری، مدیر عامل شرکت این دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با اعلان اینکه این شرکت با هدف تحقیق، تولید و توسعه راهکارهای هوشمند مبتنی بر علوم و فناوری های اطلاعات مکانی در زمینه های مختلف فعالیت دارد، اظهار داشت: ما در تلاش هستیم تا با بهره ­گیری از تجارب، توانمندی های تخصصی و دستاوردهای نوین حوزه های سنجش از دور، سامانه های اطلاعات مکانی و خدمات مکان محور، خدمات خودرا به سازمان های مختلف در زمینه های بنیادی و کاربردی ارائه نماییم.
وی ماموریت اصلی این شرکت را تولید و توسعه زیرساخت های مناسب نرم افزاری و محتوای داده ای، ارائه مشاوره و خدمات فنی در زمینه های کاربردی علوم و فناوری های مکانی در سطوح ملی و بین المللی عنوان نمود و اضافه کرد: نرم افزار مخصوص تخصیص بهینه آب یکی از محصولات ما است که با ظرفیت سازی مناسب در زمینه کشت محصولات کشاورزی متناسب با وضعیت اراضی کشاورزی و منابع آب در دسترس یک منطقه، نیاز مشتریان درباب بهبود مدیریت تقاضای آب، الگوی کاربری و افزایش ذخیره آب مجازی پاسخ داده شود.
درواری تصریح کرد: تولید، جمع آوری، تامین و پردازش داده و اطلاعات مکان محور، پردازش و تفسیر داده های سنجش از دور ماهواره ای و هوایی، تحلیل و مدلسازی پیشرفته و هوشمند در GIS، تولید پایگاه و سیستم های اطلاعات مکانی، ارائه سرویس ها و خدمات ارزش افزوده مکانی، پژوهش، آموزش و ظرفیت سازی در این علوم و فناوری ها، از دیگر خدمات ما محسوب می شوند.
وی ادامه داد: مشتریان بالقوه محصول اصلی شرکت شامل کشاورزان اراضی کشاورزی آبی، سازمان های متولی مدیریت، برنامه ریزی و خدمات رسانی بخش های آب و کشاورزی، افراد و شرکتهای ارائه دهنده خدمات در این بخش ها هستند.
مدیرعامل این شرکت مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی درباب فروش و استقبال مشتریان از خدمات شرکت و محصول اصلی آن اظهار داشت: خوشبختانه طی نخستین سال فعالیت، موفق شدیم ضمن فروش خدمات در رابطه با محصول اصلی شرکت به بخش خصوصی داخلی، در سطح بین المللی نیز در زمینه پردازش تصاویر ماهواره ای جهت برنامه ریزی کاهش گازهای گلخانه ای همکاری نماییم.
وی توسعه خدمات دانش بنیان در زمینه تولید محتوای مکانی دقیق و ارائه بسته های خدمات فنی در سطح بین المللی را همچون کارهای در دست انجام این شرکت عنوان نمود.1399/10/07
12:21:47
5.0 / 5
1201
تگهای خبر: توسعه , تولید , خدمات , سازمان
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه