با هدف حمایت مالی انجام شد

انعقاد دو تفاهمنامه ارزی و ریالی بین بانك تجارت و ذوب آهن اصفهان

انعقاد دو تفاهمنامه ارزی و ریالی بین بانك تجارت و ذوب آهن اصفهان نیو باکس: دو تفاهم نامه (ارزی و ریالی) بین بانک تجارت ایران و ذوب آهن اصفهان به امضا رسید.


به گزارش نیو باکس به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان، رضا دولت آبادی، مدیر عامل بانک تجارت، در حاشیه مراسم امضای دو تفاهم نامه (ارزی و ریالی) بین بانک تجارت ایران و ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان بعنوان اولین تولید کننده فولاد کشور جایگاه خاصی در ابعاد مختلف دارد و توانسته با صادرات محصولات خود که منطبق با آخرین استانداردهای روز دنیا است، ارز حاصل از صادرات را به کشور بازگرداند و این مساله دستاورد بزرگی خصوصاً در دوران تحریم محسوب می شود. بازدیدی از بخش های مختلف کارخانه انجام شد و ما آمادگی همکاری با این مجتمع عظیم صنعتی را داریم.
وی اضافه کرد: بانک ها مشاوران خوبی برای تولید کنندگان محسوب می شوند بدین سبب می توان بوسیله تعاملات دو سویه در زمینه های مختلف همکاریهای مناسب و نتایج سودمندی گرفت.
منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز اظهار داشت: وارد ۵۶ سالگی ذوب آهن اصفهان شدیم و این تفاهم نامه که نزدیک به روز بیست و سوم دی ماه سالروز انعقاد قرارداد کارخانه، تبادل شد را به فال نیک می گیریم. هر آنچه در چرخه تولید نیاز داریم به سرمایه در گردش باز می گردد و بانک ها ارکان بسیار مؤثری در این راستا محسوب می شوند.
مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن اصفهان اولین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور و تنها تولید کننده ریل در غرب آسیا به شما می رود و الان این محصول دارای ارزش افزوده بالا در پنج محور راه آهن کشور مورد استفاده قرار می گیرد.
وی اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان نیازمند یک پشتوانه مالی است و بانک تجارت ایران که برای همکاری اعلام آمادگی کرده است، می تواند یک شریک راهبردی و مؤثر برای ذوب آهن در امتداد ارتقا کمی و کیفی تولیدات شرکت، به شمار رود.


منبع:

1399/11/05
00:54:21
0.0 / 5
807
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه