وزیر صمت:

تعهدات دو خودروساز به خوبی در حال عملی شدن است

تعهدات دو خودروساز به خوبی در حال عملی شدن است به گزارش نیو باکس وزیر صمت اظهار داشت: در زمینه خودرو پیشرفت های خوبی داشتیم و تعهدات دو خودروساز به خوبی در حال عملی شدن است.به گزارش نیو باکس به نقل از وزارت صمت، علیرضا رزم حسینی در بازدید و افتتاح سه نمایشگاه در رابطه با صنعت خودرو گفت: در حوزه معدن ۶۳ ماده معدنی در کشور داریم که شامل ۳۷ میلیارد تن منابع شناسایی شده است. پیش بینی ها حاکی از ان آست که با اکتشافات جدید انجام شده این مقدار به ۶۰ میلیارد تن خواهد رسید.
وی افزود: با در نظر گرفتن این شرایط، کشورمان علاوه بر اینکه کشوری نفتی است، یک کشور معدنی نیز شمرده می شود.
ارزآوری و اشتغالزایی معدن در کنار نفت
وزیر صمت با تاکید بر اهمیت انجام سرمایه گذاری های جدید در حوزه معادن، اظهار داشت: معدن می تواند پا به پای نفت پیشرفت کرده و ارز آوری و اشتغال مناسبی بوجود آورد.
رزم حسینی در ادامه با اشاره به بازدیدهایی که از این سه نمایشگاه داشته، اظهار داشت: اغلب کارخانه هایی که تا به امروز بازدید کردم به صورت ۳ شیفت در حال فعالیت هستند.
وی همین طور با اشاره به افزایش تولید در ۲۹ رشته صنعتی، افزود: در حوزه صادرات نیز موفقیت های بسیار خوبی به دست آوردیم و ابلاغیه های جدید صادراتی ستاد اقتصادی دولت به این فضا کمک کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به هماهنگی و هم افزایی میان تمام دستگاهها برای پشتیبانی از تولید، افزود: فضای امیدوارکننده ای به رغم همه تحریم ها وجود دارد و رسانه ها و صدا و سیما نیز به امید آفرینی در این فضا کمک نماید.
تعهدات دو خودروساز به خوبی در حال عملی شدن است
رزم حسینی افزود: در زمینه خودرو ما پیشرفت های خوبی داشتیم و تعهدات دو خودروساز به خوبی در حال عملی شدن است.
وزیر صمت همین طور افزایش تولید در حوزه خودرو و رنگ و رزین را قابل افتخار توصیف کرد و اضافه کرد: این موفقیت ها در شرایطی که تحت تحریم های ظالمانه قرار داشته ایم، محقق شده است.


منبع:

1399/11/11
22:01:09
0.0 / 5
597
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , تولید , دستگاه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه