عبور تعداد بازدیدکنندگان اکسپو از ۱ و نیم میلیون نفر

عبور تعداد بازدیدکنندگان اکسپو از ۱ و نیم میلیون نفر نیو باکس: اتاق تجاری مشترک ایران و امارات متحده عربی آمار جدیدی از آخرین وضعیت بازدید از اکسپو دوبی ارائه نمود.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، این رویداد بین المللی که بعد از یک سال تاخیر به سبب انتشار ویروس کرونا، از مهر ماه سال جاری شروع شده تا فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. در اکسپو دوبی خیلی از کشورهای جهان با فعال کردن پاویون و غرفه های مخصوص به خود شرکت کرده اند و در کنار مسائل اقتصادی، گفت و گوی فرهنگی نیز بخش مهمی از اکسپو را تشکیل می دهد.
ایران نیز از مدت ها پیش حضور خودرا در رویداد اکسپو قطعی کرده بود و در طول هفته های گذشته تعداد زیادی از بازدیدکنندگان و شرکت های ایرانی در محل برگزای اکسپو حاضر شده اند.
برمبنای آمارهای جدیدی که اتاق تجاری ایران و امارات متحده عربی منتشر نموده، تعداد بازدیدکنندگان از اکسپو روند صعودی پیدا کرده و در هفته های آتی افزایش خواهد یافت.
برمبنای آمارهای انتشار یافته در ۲۴ روز اول برگزاری نمایشگاه در حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از آن بازدید کرده اند که این میزان در در ۱۰ روز نخست برگزاری نمایشگاه در حدود ۴۰۰ هزار نفر بوده و در ۱۷ روز بعدی برگزاری نمایشگاه تعداد بازدیدکنندگان به گونه ای جدی رشد کرده است.
برمبنای بلیت های فروخته شده تعداد بازدید کنندگان در هفته دوم از رشد ۱۲ درصدی نسبت به هفته اول برخوردار بوده است. همین طور در طول این مدت ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر نیز بصورت مجازی از این رویداد بزرگ بازدید کرده اند.
پیش بینی ها حکایت از آن دارد که طی ۶ ماه مدت زمان برگزاری اکسپو در مجموع در حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیون نفر از آن بازدید خواهند کرد.
عرفان شاکری – رییس اتاق تجاری ایران و امارات – اعلام نموده که در صورت تداوم روند فعلی و کاهش شیوع ویروس کرونا در کشور، پیش بینی ها از افزایش تعداد بازدیدکنندگان ایرانی در این رویداد حکایت دارد.
دوبی برای برگزاری این رویداد ۴۲ میلیارد دلار هزینه کرده و با وجود کرونا، سعی شده شرایط برای حضور بازدیدکنندگانی از ۱۹۰ کشور جهان فراهم گردد.
منبع:

1400/08/10
23:01:20
5.0 / 5
194
تگهای خبر: اقتصاد , بازرگانی , شركت , غرفه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه