تبدیل پیام البرزبه یكی از فعال ترین مراكز اقتصادی منطقه

تبدیل پیام البرزبه یكی از فعال ترین مراكز اقتصادی منطقه نیو باكس: كرج- دستیار وزیر در امور جوانان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: نگاه مثبت وزیر ارتباطات به فعالیت های منطقه اقتصادی پیام البرز می تواند در پیشبرد برنامه ها بسیار مؤثر و پیام می تواند به یكی از فعال ترین مراكز اقتصادی و فناوری منطقه تبدیل گردد.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، مجتبی جوانبخت روز دوشنبه در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پیام در گفت وگو با خبرنگاران اضافه كرد: مدیریت مجموعه پیام با اتخاذ استراتژی مناسبی برای توسعه و فعال سازی ظرفیت ها، پیام دورنمای روشنی را برای تولید امكان خدمت رسانی به مردم فراهم آورده است.
وی افزود: انتظار می رود كه با كمك و همیاری همه همكاران و همینطور همراهی مسئولان منطقه ای این مسیر با سرعت بیشتری طی شود.
جوانبخت اظهار داشت: شورای دستیاران جوان می تواند با كمك فكری به سایر مدیران ارشد وزارتخانه در این مسیر یاری گر همكاران و مدیریت مجموعه پیام باشد.
وی ادامه داد: در این میان بیش از همه نقش جوانان در شركت پیام بعنوان موتور محركه اصلی فعالیت های مجموعه قابل توجه است.
جوانبخت اظهار داشت: تمام تلاش مان بر این است كه در این راه با تجمیع كمك های فكری سایر جوانان شاغل در وزارت، نقشی هر چند مختصر در هموار نمودن راه پیشرفت و توسعه این مجموعه داشته باشیم.
7414/ 6155خبرنگار: وحیده عسكری**انتشار دهنده: محمد عزیزپور


1396/11/23
14:46:18
5.0 / 5
4912
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه