معاون عمرانی استانداری خوزستان:

زائرین بازگشت خویش را عقب نیندازند

زائرین بازگشت خویش را عقب نیندازند به گزارش نیو باکس، خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه زائرین بازگشت خویش را عقب نیندازند، اظهار داشت: همزمانی آخر شهریور و اربعین حسینی باعث همزمانی بازگشت مسافران در کشور به منازل و زائرین می شود که نگرانی ها را در این خصوص بالا می برد.محمد خانچی در گفت و گو با ایسنا در تشریح آخرین وضعیت پایانه مرزی چذابه با اشاره به اینکه سال جاری تمهیدات خوبی در بحث آماده سازی زیرساخت پایانه های مرزی دیده شد، اظهار نمود: خدمات بسیار خوبی با همکاری و کمک همه دستگاه ها و سازمان ها و محوریت ستاد اربعین استان خوزستان انجام شد.

وی پایانه چذابه را بهره مند از آب غدیر دانست و اضافه کرد: همینطور وضعیت مسیرها و محورهای مواصلاتی به ۲ پایانه به لحاظ نور، تعریض و آسفالت جاده بسیار بهتر نسبت به گذشته است.

خانچی خاطرنشان کرد: سعی شده استان تمامی محورهای ورودی حال و هوای خوبی داشته باشند و تمهیداتی هم جهت ایاب و ذهاب زائرین در این ایام دیده شد.

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه زائرین بازگشت خویش را عقب نیندازند، اظهار داشت: ناوگان عمومی کشور و شرکتهای خصوصی ظرفیت های خویش را پای کار آوردند و انتظار می رود در ایام عادی هم همین تعامل برقرار باشد و زواری که مشرف شدند در حین برگشت با کمترین مشکل روبرو باشند.

این مقام مسئول از زائرین خواست که سفرهای خویش را مدیریت کنند و در این چند روز باقی مانده بگونه ای برگردند که سبب ایجاد ترافیک نشود، چونکه آخر شهریورماه است و برگشت مسافرین غیر اربعینی هم افزوده می شود و همزمانی با زواری که درحال بازگشت هستند سبب شلوغی محورها می شود و در نتیجه نگران کننده خواهد شد.

منبع:

1401/06/20
23:17:12
5.0 / 5
218
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , سازمان , سفر
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه