شریعتمداری عنوان كرد؛

بهره گیری تولید و صادرات از تغییرات منطقی نرخ ارز

بهره گیری تولید و صادرات از تغییرات منطقی نرخ ارز نیو باكس: وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با وجود نوسانات نرخ ارز، امر تولید و صادرات كشور از ثبات نرخ ارز و تغییرات منطقی و قابل پیش بینی بهره می برند.


به گزارش نیو باكس به نقل از صدا و سیما، محمد شریعتمداری اظهار داشت: واحدهای تولیدی و صنعتی از تغییرات غیرمنطقی لطمه خواهند دید و این واقعیتی غیرقابل انكار برای صنعت كشور است؛ اما اتخاذ سیاست های كمك كننده به حل مشكل را باید مسئولان ذیربط مطرح كنند.
وی سیاست دولت تدبیر و امید را دور نگه داشتن بخش تولیدی از صدمه های ناشی از تغییرات نرخ ارز دانست و اظهار داشت: دولت سیاست هایی در این زمینه اتخاذ نموده و به اطلاع مردم خواهد رسید و مسیر را طی خواهیم كرد.
وزیر صنعت، یكی از مشكلات كشور را اظهار نظر برخی افراد غیركارشناس و غیر مرتبط در حوزه های تخصصی دانست و اضافه كرد: سیاست ها، مسایل و تحولات ارزی را باید رئیس بانك مركزی و یا معاون اقتصادی رئیس جمهوری به اطلاع مردم برسانند.
شریعتمداری تصریح كرد: به صورت قطع دستوری برخورد كردن با اقتصاد كار خوبی نیست و همه­­تلاش دولت بر این است كه بازار از ثبات و آرامش برخوردار بوده و تغییرات قابل پیش بینی و منطقی باشد.

1396/11/27
17:09:48
5.0 / 5
4835
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , تولید , صادرات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه