معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت خبر داد

تأمین ارز صنایع خودرو و قطعه سازی امسال

تأمین ارز صنایع خودرو و قطعه سازی امسال به گزارش نیو باکس، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت از تأمین ارز صنایع خودرو و قطعه سازی امسال اطلاع داد.


به گزارش نیو باکس به نقل از ایسنا، منوچهر منطقی اظهار داشت: در جلسات گوناگونی که طی یک ماه گذشته با حضور مدیران شرکتهای خودروسازی، وزارت صمت، مدیران بانک مرکزی و سازمان توسعه تجارت و با حمایت های سرپرست وزارت صمت برگزار شد، مسائل در رابطه با تأمین ارز صنایع خودرو و قطعه سازی کشور مرتفع شد.
وی ضمن اشاره به نامه نگاری ماه گذشته خود برای تأمین ارز صنایع خودرو و قطعه سازی اضافه کرد: تعاملاتی از این دست در وزارت صمت در سال رشد تولید طبیعی است و همواره تلاش می شود تا با پیشبینی مشکلات احتمالی، مدیریت بهینه در جهت رفع آنها صورت گیرد.
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت افزود: بی گمان با همین حساسیت ها و پیگیری های وزارت صمت بود که پارسال پس از چهار سال متوالی، دولت سیزدهم توانست تا به یکی از بالاترین رشدهای تولید خودرو در دنیا برسد و الان امید است با تداوم این روند و حمایت سایر دستگاههای در رابطه با تأمین نقدینگی و مواد اولیه تولید و تجارت، افزایش تولید و عرضه بیشتر از پیش خودرو در کشور را شاهد باشیم.
منبع:

1402/03/08
12:33:51
5.0 / 5
257
تگهای خبر: بانك , تجارت , توسعه , تولید
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه