رمز دستیابی به رشد اقتصادی توجه به تولید صادرات محور است

رمز دستیابی به رشد اقتصادی توجه به تولید صادرات محور است نیو باكس: زنجان – نایب رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رمز دستیابی به رشد اقتصادی توجه به تولید صادرات محور است؛ تولیدی كه كیفیت مورد انتظار مردم برای خرید كالای ایرانی را دارد.


فریدون احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: توجه به تولید صادرات محور، زمینه ورود كالاهای ایرانی به بازارهای جهانی را فراهم می سازد.
وی یادآورشد: از جانب دیگر كالایی كه برای صادرات و ورود به بازارهای جهانی تولید شود، به حتم كیفیت بالا و مورد قبولی را دارد و می تواند رقیب كالاهای داخلی باشد.
احمدی اظهار نمود: با عنایت به تولید كالای صادرات محور، می توان بتدریج زمینه ورود كالاهای نهایی و رغبت مردم باری خرید كالای خارجی را كم كرد.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از جانب دیگر، تولید صادرات محور، ارزش افزوده بالایی برای تولیدكنندگان به همراه دارد و می تواند منجر به ثروت آفرینی و استمرار تولید شود.
وی تصریح كرد: مردم انتظار خرید كالای ایرانی با كیفیت را دارند و پاسخ این مطالبه در دست تولیدكنندگان است.
احمدی ادامه داد: تولید صادرات محور مانع از ركود واحد تولیدی شده و در نهایت به ثبات اشتغال موجود و رشد صنعت منجر می گردد.
نایب رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از همین رو، تمام تولیدكنندگان در صورتی كه خواهان تامین اقلام مورد نیاز داخل كشور و رونق فروش خود هستند باید اصل تولید صادرات محور كه منتج به محصول با كیفیت می گردد را مد نظر قرار دهند.
رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خود 1397 را سال 'حمایت از كالای ایرانی' نام گذاری كرد.
3001/8068


1397/01/03
13:03:27
5.0 / 5
5457
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , صادرات
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه