بازارچه سیرانبند آماده اجرای طرح مبادلات مرزی است

بازارچه سیرانبند آماده اجرای طرح مبادلات مرزی است نیو باكس: سنندج - رئیس اداره گمرك بانه اظهار داشت: بازارچه مرزی سیرانبند در این شهرستان برای اجرای طرح ساماندهی مبادلات مرزی با استفاده از كارت الكترونیكی پیله وری آماده است.


سعید سنجابی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار نمود: امكانات لازم برای اجرای این طرح در بازارچه سیرانبند بانه فراهم شده و فعالان اقتصادی می توانند برای واردات كالا با استفاده از این سامانه اقدام نمایند.
وی اضافه كرد: تجار برای واردات كالا با استفاده از این بازارچه مرزی باید بعد از دریافت مجوز از گمركات مبدا، نسبت به ترانزیت كالاهای خود با مجوز گمرك و ترانزیت داخلی اقدام نمایند.
سنجابی تصریح كرد: تجار و بازرگانان باید كالاهای خویش را با كد 35300 تحت زوون سی در بازارچه ترخیص كنند.
به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، طرح ساماندهی مبادلات مرزی با استفاده از كارت الكترونیكی پیله وری در مرداد ماه سال 96 تصویب شده و این طرح برای اولین بار در سیرانبند بانه اجرایی شد.
كارت الكترونیكی پیله وری برای روستا نشینان 20 كیلومتری مرز صادر می گردد و در بانه برای 10 هزار نفر كارت الكترونیكی پیله وری صادر شده كه هر كارت الكترونیكی پیله وری ماهانه از 5 میلیون ریال تخفیف گمركی برخوردار می گردد.
بازارچه سیرانبند در 25 كیلومتری شهر بانه و در بخش ننور واقع است.
شهرستان بانه با 158 هزار نفر جمعیت در 270 كیلومتری غرب سنندج قرار دارد.
7469/9102


1397/01/29
23:57:11
5.0 / 5
4744
تگهای خبر: بازار , كالا , گمرك
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه