پذیرش گواهی استاندارد ایران در بیش از ۱۰۰ كشور

پذیرش گواهی استاندارد ایران در بیش از ۱۰۰ كشور رئیس سازمان ملی استاندارد اظهار داشت: گواهی نامه ما در چهار سیستم مدیریتی كیفیت، زیست محیطی، ایمنی غذایی و انرژی در ۷۰ كشور پذیرفته می گردد.به گزارش نیو باكس به نقل از سازمان ملی استاندارد، نیره پیروزبخت اظهار داشت: در اوزان و مقیاس ها گواهی نامه این سازمان در بیش از ۱۰۰ كشور قابل قبول است.
وی اضافه كرد: برای توسعه فرهنگ استاندارد به هماهنگی و همكاری سایر دستگاه ها و همینطور بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های مراكز علمی كشور نیاز داریم.
رئیس سازمان ملی استاندارد به عضویت سازمان ملی استاندارد ایران در مجامع مختلف بین المللی اشاره و اظهار نمود: این سازمان در میان ۱۶۳ كشور عضو سازمان بین المللی استاندارد (ISO) در هیئت مدیره فنی، رتبه ۲۳ و در شورای ایزو رتبه ۲۷ را دارد.
پیروزبخت عضویت در مجامع اعتباردهی بین المللی را از دستاوردهای مهم سازمان ملی استاندارد خواند و خاطرنشان كرد: عضویت در هیئت مدیره موسسه استانداردسازی و اندازه شناسی كشورهای اسلامی (سمیك) و ورود یكی از نمایندگان سازمان ملی استاندارد ایران در هیئت مدیره فنی سازمان بین المللی استاندارد هم از دستاوردهای بین المللی سازمان ملی استاندارد ایران است.

1396/08/19
19:22:36
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: استاندارد
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه