فرماندار ری: عوارض بخش سرمایه گذاری باید حذف شود

فرماندار ری: عوارض بخش سرمایه گذاری باید حذف شود نیو باكس: معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با تاكید بر اینكه عوارض بخش سرمایه گذاری باید حذف شود، اظهار داشت: مجلس باید در زمینه دریافت عوارض قوانینی را وضع كند تا از زمان راه اندازی خط تولید كارخانه و شروع بكار به مرور زمان عوارض دریافت شود.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز (پنجشنبه) در آئین بهره برداری از فاز یك شهرك حمل و نقل شهرستان ری گفت: حل مشكلات مردم استان تهران از دغدغه های نمایندگان به حساب می آید كه بر همین مبنا اقداماتی باز در رفع بعضی از معضلات انجام گرفته است.
وی با اشاره به قوانین طرح جامع حمل و نقل اشاره كرد: بعضی از قوانین موجود سبب بروز برخی مشكلات در عرصه حمل و نقل و فعالیت در این حوزه شده است.
جمالی پور تصریح كرد: بعضی از قوانین، ضد سرمایه داری و توسعه است كه بر همین مبنا مدیران با عنایت به شناخت قوانین از حل مشكلات واهمه دارند.
وی افزود: برخی قوانین، مداخله گر و برخی موارد مانع به وجود آورده و در بعضی مواقع هم مثبت بوده اما این قوانین موجب بروز مشكلات میگردد.
فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینكه پروژه شهرك حمل و نقل 28 سال به طول انجامید، اظهار داشت: باید با فراهم كردن امكانات و رفع مشكلات، به كمك سرمایه گذار آمده و او را حمایت و پشتیبانی كرد.
وی با اشاره به اینكه مجلس باید در راه تسهیل كردن قوانین گام اساسی بردارد، عنوان كرد: برمبنای قانون باید عوارض درانتها سال دریافت شود اما این پروژه در ابتدای كار به سبب سوژه پرداخت عوارض به مدت 5 تا 6 سال به طول انجامید.
جمالی پور اظهار داشت: امروزه موانع بزرگی بر سرراه فعالان اقتصادی وجود دارد كه در صورت رفع نشدن آن به اقتصاد و اشتغال كشور ضربه بزرگی وارد میگردد.
وی با اشاره به اینكه سرمایه گذاری آسان سبب رونق اقتصادی و توسعه فعالیت سرمایه گذار بخش خصوصی می شود، اضافه كرد: دولت تمام توان خودرا در جهت تسهیل كار به كار گرفته و در صدد برطرف نمودن مشكلات و رفع موانع موجود بوده تا به سرعت شركت های سرمایه گذار وارد كار شوند.
فاز یك شركت حمل و نقل ریلی تهران با 70 شركت امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر راه و شهرسازی، فرماندار ویژه شهرستان ری و مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید.
1970//1348


1397/10/21
22:31:20
5.0 / 5
5015
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه