رییس كمیسیون اصل نود خبر داد

تشكیل كارگروهی در مجلس برای اجرایی شدن تعهدات خودروسازان

تشكیل كارگروهی در مجلس برای اجرایی شدن تعهدات خودروسازان به گزارش نیو باكس رئیس كمیسیون اصل نود مجلس از تشكیل كارگروهی در كمیسیون اصل نود برای اجرایی شدن تعهدات خودروسازان اطلاع داد.


به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، داوود محمدی در حاشیه جلسه عصر امروز (سه شنبه) مجلس در جمع خبرنگاران درباره جلسه امروز كمیسیون اصل نود درباره گرانی خودرو و برخی اقلام اظهار داشت: همان گونه كه می دانید پرونده ای در كمیسیون اصل نود در ارتباط با گرانی خودرو و عدم تعهد خودروسازان مطرح است.
وی افزود: علیرغم این كه مجلس در حال بررسی بودجه است اما ما این پرونده را در دستور كار قرار دادیم و از وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان تعزیرات حكومتی، بازرسی كل كشور، معاونت حقوقی رئیس جمهوری و اعضای كمیسیون اصل نود مجلس دعوت كردیم در این نشست حضور داشته باشند.
این نماینده مجلس اظهار داشت: در این نشست دغدغه های مردم به مسؤولان منتقل شد. روند خوبی در خودروسازی شروع شده و ظرفیت تولید دو برابر شده و در جلسه امروز تاكید شد كه این روند ادامه پیدا كند، چونكه ما هر چه قدر تولیداتمان افزایش پیدا كند زودتر می توانیم تعهدات خویش را عملیاتی نماییم.
محمدی اضافه كرد: نكته بعدی این بود كه خودروسازان از قبل تعهداتی به مردم داشتند كه به تأخیر افتاده بنابراین باید فروش فوری را در حداقل زمان انجام دهند و به تعهداتی كه از قبل در این خصوص داشته اند جامه عمل بپوشانند.
او در آخر اظهار داشت: بنا شد كارگروهی در این باره در كمیسیون اصل نود تشكیل گردد تا بر جاری و ساری شدن تعهدات، نظارتی وجود داشته باشد.1397/12/07
20:02:34
5.0 / 5
4410
تگهای خبر: تجارت , تولید , سازمان , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه