سعیدی: پتانسیل كاهش قیمت مواد غذایی وجود دارد

سعیدی: پتانسیل كاهش قیمت مواد غذایی وجود دارد به گزارش نیو باكس سخنگوی كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این كه پتانسیل كاهش قیمت گوشت و سایر مواد غذایی تا آخر سال وجود دارد، اظهار داشت: مشكل فعلی سوء مدیریت است حداقل مسئولان دلشان به رحم آید تا در بازار شب عید شاهد كاهش قیمت ها باشیم.


زهرا سعیدی در گفتگو با ایسنا، در تبیین علل گرانی های اخیر به خصوص گوشت، اظهار نمود: بنده جهت بررسی دقیق مبحث گوشت صحبتی با برخی واردكنندگان گوشت داشتم كه آنها تاكید می كردند كه در صورت دادن ارز نیمایی می توانند گوشت را به قیمت كیلویی ۷۰ هزار تومان عرضه كنند، اما این اتفاق رخ نمی دهد.
وی با بیان این كه ناهماهنگی های داخلی برای تأمین ارز وجود دارد، افزود: بانك مركزی با دو وزارت جهاد كشاورزی و صنعت، معدن و تجارت باید هماهنگی های بیشتری داشته باشد، چون ما در شرایط تحریم ظالمانه باید به گونه ای رفتار كرده كه با مدیریت درست داخلی فشار را بر سفره مردم كمتر نماییم. انتظار این است كه مسئولان هماهنگی های بیشتر داشته باشند كه متأسفانه كوتاهی ها و سوء مدیریت محرز است.
سخنگوی كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این كه پتانسیل برای كاهش قیمت مواد غذایی وجود دارد، اظهار داشت: اگر مدیران بخواهند می توانند قیمت ها را كاهش دهند مسئولان حداقل دلشان به رحم آید تا مردم در بازار شب عید بتوانند اقلام ضروری شان را تأمین كنند. سوء مدیریتی كه كاملاً محرز است و وضعیت مدیریتی متناسب با شرایط جنگ اقتصادی نیست.1397/12/26
15:08:11
5.0 / 5
4704
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , تجارت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه