سازمان حمایت اعلام كرد:

حذف اشتراك از قبوض مشتركان گاز

حذف اشتراك از قبوض مشتركان گاز نیو باكس: بر مبنای اعلام سازمان حمایت؛ بخشنامه دریافت اشتراك از قبوض مشتركان گاز طبیعی ابطال و مبالغ دریافت شده از زمان ابلاغ رای دیوان به حساب بستانكاری مشتركان مسترد می گردد.


به گزارش نیو باكس به نقل از مهر، سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان اعلام نمود: متعاقب پیگیری های به عمل آمده از جانب سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان و بر مبنای رای دیوان عدالت اداری، بخشنامه دریافت اشتراك از قبوض مشتركان گاز طبیعی ابطال و مبالغ دریافت شده از زمان ابلاغ رای دیوان، به حساب بستانكاری مشتركان مسترد می گردد. این در شرایطی است كه شركت ملی گاز ایران بنا به پیگیری های به عمل آمده از جانب سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان اعلام نموده كه نسبت به حذف بند در رابطه با دریافت اشتراك ودریافت آن در قبوض جدیدگاز، اقدام شده است.
همچنین طی پیگیری های صورت گرفته، اعلام شده كه مبالغ دریافتی از مشتركین تحت عنوان آبونمان، از تاریخ ابلاغ رای دیوان در تاریخ هفدهم مهرماه امسال، در صورتحساب بعدی به مشتركان بازگردانده خواهد شد.
مشتركان می توانند درصورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را با استفاده از تلفن ۱۲۴ به سامانه شكایات مردمی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان های سراسر كشور اعلام تا مورد رسیدگی قرار گیرد.
 

1396/10/11
21:16:14
5.0 / 5
5214
تگهای خبر: تولید , مصرف كننده
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه