رئیس اتحادیه صادركنندگان صنعت چاپ كشور مطرح كرد:

سهم 55 درصدی تركیه از درآمد صنعت چاپ در خاورمیانه

سهم 55 درصدی تركیه از درآمد صنعت چاپ در خاورمیانه نیو باكس: رئیس اتحادیه صادركنندگان صنعت چاپ كشور با اشاره به اینكه خوشبختانه صنعت چاپ سومین صنعت در دنیا و بسیار پردرآمدزا است، اضافه كرد: این در شرایطی است كه صنعت چاپ ایران تنها پنج درصد از صادرات خاورمیانه، درآمد دارد.


به گزارش خبرنگار ایسنا، بابك عابدین شامگاه (پنج شنبه) در نشست هم اندیشی فعالان صنعت چاپ و بسته بندی كه در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار شد، اظهار نمود: علاقه مند به رونق صنعت چاپ و تولید و خدمات آن در تمام كشور هستیم، اما مركزیت اصلی این صنعت در تهران است.
وی ادامه داد: استان اصفهان موقعیت مناسبی در مركز كشور برای رشد و توسعه صنعت چاپ دارد.
رئیس اتحادیه صادركنندگان صنعت چاپ كشور اشاره كرد: تمام محصولات برای صادرات و فروش نیاز به چاپ و بسته بندی دارند و یكی از تشكل هایی كه در امتداد افزایش صادرات غیر نفتی كشور فعالیت می كند، صادركنندگان صنعت چاپ هستند.
عابدین با اشاره به اینكه برای اولین بار اتحادیه صادركنندگان صنعت چاپ پاویونی را در اقلیم كردستان برگزار كرد، اظهار داشت: صنعت چاپ در خاورمیانه ۶۰ میلیارد دلار در آمد دارد كه ۵۵ درصد سهم آن متعلق به تركیه است.
رئیس اتحادیه صادركنندگان صنعت چاپ كشور با اشاره به اینكه كشور حالا در موقعیت اضطراری اقتصادی قرار گرفته دارد و در این وضعیت باید به رونق تولید داخلی پرداخت، اشاره كرد: البته با عنایت به ناوگانی كه صنعت چاپ در كشور به وجود آورده است، این صنعت می تواند به تولید ناخالص داخلی كمك نماید.
منبع:

1398/04/21
16:06:15
5.0 / 5
4365
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه