مدیرعامل شركت سایپایدك خبرداد:

اعزام ناوگان امدادی گروه سایپا برای اجرای طرح اربعین ۹۸

اعزام ناوگان امدادی گروه سایپا برای اجرای طرح اربعین ۹۸ به گزارش نیو باكس مدیرعامل شركت سایپایدك اظهار داشت: ناوگان امدادی گروه خودروسازی سایپا برای اجرای طرح اربعین ۹۸ عازم مرزها و شهرهای غرب كشور شد.به گزارش نیو باكس به نقل از مهر به نقل از سایپا، نظام الدین وفا در حاشیه مراسمی كه به همین مناسبت در گروه خودروسازی سایپا برگزار شد، اضافه كرد: با عنایت به حضور گسترده هموطنان در مراسم اربعین حسینی و افزایش تردد زائرین در مرز كشور عراق و مسیرهای منتهی به مرزهای مهران، قصر شیرین، شلمچه و چذابه (بستان) ناوگان امدادی گروه خودروسازی سایپا در استان های كرمانشاه، ایلام و خوزستان برای خدمت رسانی به زائرین و مشتریان محصولات گروه سایپا در آماده باش كامل خواهند بود.
وی اضافه كرد: در طرح اربعین امسال علاوه بر ناوگان امدادی، ۶۱ پایگاه ویژه در مسیرهای منتهی به مرز عراق استقرار یافته و آماده عرضه خدمات مطلوب به زوار هستند.
مدیرعامل سایپایدك اظهار داشت: در این طرح كه از ۱۸ مهرماه آغاز و تا آخر این ماه ادامه خواهد داشت، علاوه بر محصولات گروه سایپا به سایر خودرو های سواری هم خدمات ۲۴ ساعته عرضه خواهد شد.
وفا اضافه كرد: در طول طرح، دفاتر منطقه ای، انجمن صنفی استانی نمایندگان و مدیران ارشد گروه سایپا در بخش كنترل و نظارت بر آن مشاركت خواهند كرد و با تأمین كامل قطعات مورد نیاز نمایندگی ها، پایگاه های ویژه و ناوگان امدادی، شبكه در تامین قطعات بسیار چابك خواهد بود.
لازم به ذكر است هموطنان گرامی جهت دریافت خدمات امدادی، بیان نظرها و پیشنهادهای خود می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره تلفن ۰۹۶۵۵۰ و ۸۴۴۴۴-۰۲۱تماس حاصل كرده، یا به نشانی اینترنتی شركت امدادخودرو سایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir رجوع كنند.


1398/07/17
22:17:13
5.0 / 5
4793
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه