تكنولوژی بسته بندی در همدان

تكنولوژی بسته بندی در همدان به گزارش نیو باكس، به نقل از مهر استاندار همدان لزوم نیاز همدان به تكنولوژی بسته بندی را بیان كرده و گفت: باید درباره بسته بندی محصولات و بازار آنها در ایران مطالعه انجام گیرد.


محمدناصر نیكبخت ظهر دوشنبه در دیدار سرمایه گذاران آلمانی و ایرلندی با بیان اینكه از اینكه هر دو طرف به وعده اولیه در سرمایه گذاری مشترك عمل كرده ایم، خوشحال هستم، گفت: كشور ایران بر روی ریل توسعه قرار گرفته و با شرایط جدیدی كه دولت فراهم كرده، ایران آمادگی جذب سرمایه گذاری خارجی بیشتری را دارد.
 
وی خطاب به سرمایه گذاران آلمانی با بیان اینكه چه بهتر كه شریك ما در سرمایه گذاری خارجی شما باشید زیرا با سرمایه گذاری قبلی، خود را ثابت كرده اید، ادامه داد: از طرف خودم و دولت به شما قول می دهم كه هر گونه همكاری برای سرمایه گذاری با شما انجام شود.
 
استاندار همدان با تاكید بر اینكه همكاران بنده از كار شما رضایت دارند، گفت: استان همدان را برای سرمایه گذاری، خوب انتخاب كرده اید، ادامه دهید و در همه زمینه ها سرمایه گذاری را توسعه دهید.
 
نیكبخت با تاكید بر اینكه استان همدان با ۹ استان همجوار فاصله نهایت ۳ ساعته دارد و زیرساختها و امكانات فراهم و استعداد بالایی برای سرمایه گذاری دارد، گفت: همدان، استانی تاریخی است و ۱۸۰۰ اثر تاریخی در آن وجود دارد.
 
وی با بیان اینكه استان همدان را برای سرمایه گذاری همه جانبه و بعدی از دست ندهید، گفت: آمادگی دارم برای هر نوع همكاری مانند گذشته، قول همكاری بدهم.
 
استاندار همدان با بیان اینكه خوشحالم كه اعتماد متقابل ایجاد شده زیرا برای سرمایه گذاری ایجاد اعتماد بسیار مهم است، گفت: همدان به تكنولوژی بسته بندی نیاز اساسی دارد.
 
وی با بیان اینكه صادرات مواد غذایی، میوه، محصولات كشاورزی و صادرات صنایع دستی به بسته بندی مدرن نیاز دارد، گفت: باید درباره بسته بندی و بازار آن در ایران مطالعه ای انجام شود.
 
نیكبخت خطاب به سرمایه گذاران با بیان اینكه همه امكانات را در اختیار می گذاریم و انتظار ما این است كه با سرمایه گذاری در نیروگاه های خورشیدی همدان، سفیر دوجانبه باشید و دوستانتان را كه تمایل به سرمایه گذاری دارند به همدان هدایت كنید، گفت: سرمایه گذارانی برای فعالیت در حوزه بسته بندی اظهار تمایل دارند اما تكنولوژی برتر و سرمایه گذاران امتحان پس داده در استان را ترجیح می دهیم.
 
استاندار همدان با بیان اینكه در سرمایه گذاری نیروگاه خورشید، نمونه فعالیت یك خانواده خوب و فعال همدانی نیز مشهود است، گفت: ایران در دولت یازدهم كه دولت محیط زیست است، حركت جدی و خوبی را به سمت استفاده و گسترش انرژی های پاك به خصوص نیروگاه های خورشیدی آغاز كرده است.
 
وی گفت: همدان در احداث و استفاده از نیروگاه های خورشیدی در كشور جایگاه خوب و با توجه به سرمایه گذاری های در حال انجام، چشم انداز روشنی دارد.
1396/04/12
19:44:50
5.0 / 5
5854
تگهای خبر: بسته بندی
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه