اتاق ایران و راه آهن كارگروه رفع مشكلات حمل و نقل ریلی ایجاد كردند

اتاق ایران و راه آهن كارگروه رفع مشكلات حمل و نقل ریلی ایجاد كردند به گزارش نیو باكس اعضای كمیسیون حمل و نقل و لجستیك اتاق ایران در دیدار با مدیرعامل و معاونان راه آهن در خواست ایجاد كارگروه ویژه رسیدگی به فعالان بخش خصوصی حمل و نقل ریلی را مطرح نمودند.به گزارش نیو باكس به نقل از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران، حمید عزت آبادی پور رئیس كمیسیون حمل و نقل و لجستیك اتاق ایران به همراه اعضا كارگروه ریلی این كمیسیون، روز گذشته با مدیرعامل و معاونان راه آهن جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو كردند.
در این دیدار مقرر شد برای تقویت روابط دو جانبه، كارگروه ویژه ای شكل بگیرد تا درخواست های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این كارگروه مشترك، مطرح و پیگیری شود.
سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت راه آهن هم در این دیدار بعد از شنیدن مهم ترین دغدغه ها و نقطه نظرات فعالان بخش خصوصی در حوزه لجستیك، اظهار داشت: راه آهن جمهوری اسلامی ایران تمام امكانات خویش را جهت عرضه خدمات مطلوب به اعضای اتاق ایران و فعالان اقتصادی بسیج خواهد نمود.
وی پیشنهاد داد: برای تقویت روابط دو جانبه، كارگروه ویژه ای شكل بگیرد تا درخواست های فعالان بخش خصوصی در جلسات منظم این كارگروه مشترك، مطرح و پیگیری شود.
در این نشست همینطور مقرر شد بعد از تشكیل كارگروه مشترك، اهداف همكاریهای دو جانبه تعریف، تبیین و اجرایی شود.

1398/11/20
13:37:28
5.0 / 5
4549
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه