پیگیری های نیو باكس نشان داد

صنوف تهران هفته آینده هم تعطیل هستند

صنوف تهران هفته آینده هم تعطیل هستند نیو باكس: رئیس اتاق اصناف تهران اصرار كرد كه همه صنوف استان تهران در هفته آینده تعطیل خواهد بود.


قاسم نوده فراهانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: جلسه تعیین مشاغل پرخطر و كم خطر استان تهران هفته آینده با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران برگزار می گردد.
وی همین طور اصرار كرد كه همه صنوف تهران به جز اصناف ضروری كه مجاز به فعالیت هستند، در هفته آینده تعطیل خواهند بود.
لیست مشاغل پرخطر سایر استانها هنوز به اتاق اصناف ابلاغ نشده است
جلال الدین محمد شكریه، نایب رییس اتاق اصناف ایران نیز در پاسخ به سوال ایسنا درباره لیست اصناف كم خطر و پرخطر اظهار داشت كه هنوز لیستی به اتاق اصناف ابلاغ نشده است.
به گزارش نیو باكس به نقل از ایسنا، روز یكشنبه گذشته رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با كرونا اعلام نمود كه برای اجرای فاصله گذاری هوشمند، كسب و كارهای كم ریسك در همه استانها به جز تهران از شنبه ۲۳ فروردین با مراعات پروتكل های اعلامی از طرف وزارت بهداشت و درمان فعالیت خودرا آغاز كنند. همین طور كارهای اقتصادی تهران از روز شنبه ۳۰ فروردین آغاز می شود. در مورد ادارات دولتی نیز مقرر شده از ۲۳ فروردین با دو سوم نیرو از ساعت ۷ تا ۱۴ فعالیت كنند.
شب گذشته هم رئیس اتاق اصناف ایران اعلام نمود كه از روز شنبه ۲۳ فروردین، ۷۵ درصد واحدهای صنفی در سراسر كشور (به جز استان تهران) فعالیت خودرا از سر می گیرند. وی توضیح بیشتری درباره مشاغل پرخطر و كم خطر ارائه نكرد، اما عامل اصلی تعیین كننده در اجازه بازگشایی واحدهای صنفی را میزان تشكیل تجمع در واحدها اعلام نمود. او همینطور وعده داد كه فهرست مشاغل پرخطر و كم خطر احیانا تا آخر وقت اداری امروز چهارشنبه اعلام گردد.
منبع:

1399/01/20
19:21:29
5.0 / 5
3030
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , سازمان , صنعت
این مطلب نیوباکس را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
نیو باکس
newbox.ir - تمامی حقوق نیو باكس محفوظ است

نیو باكس

بسته بندی و جعبه